לימודי תעודה רב שנתיים
רפואה משלימה ואינטגרטיבית

טבעי שתהיו המטפלים הטובים ביותר

לא עוד מכללה אלא המכללה

אנחנו כאן כדי להפוך את הסטודנטים שלנו למטפלים מקצועיים ברפואה משלימה, בעלי ידע עמוק, ניסיון מעשי וביטחון ביכולת שלהם ליצור שיפור משמעותי בחיי אנשים. כדי להיות כאלה, דרוש יותר מידע תיאורטי. צריך ליווי אישי, יד מכוונת, סביבת לימודים חדשנית ותנאים שיעזרו לחקור, להתנסות, לתרגל וכמובן להתפתח באופן אישי.
רפואה משלימה ואינטגרטיבית במכללת רידמן, רידמן מובילה מעל שלושה עשורים את תחום הכשרת מטפלי רפואה משלימה בישראל ומציעה מגוון תכניות ומסלולי לימוד: קורסים קצרים ופרקטיים, מסלולים רב שנתיים ולימודים מתקדמים למטפלים מקצועיים.
במכללת רידמן ניתן ללמוד את מסלולי הלימוד המובילים ברפואה משלימה: לימודי נטורופתיה, תזונה טבעית והרבליסט קליני, לימודי רפואה סינית, דיקור, טווינא ושיאצו, לימודי רפלקסולוגיה ועיסוי אינטגרטיבי, לימודי פסיכותרפיה הוליסטית, לימודי אימון הוליסטי ו-NLP ועוד.
בואו ללמוד מהמטפלים הטובים בארץ, מובילי דעה ומנהלים של קליניקות מצליחות. הם יכירו אתכם באופן אישי, ילוו ויכוונו אתכם לאורך כל הדרך כדי שתשיגו את המקסימום מהכישרון והפוטנציאל שלכם.
נשמח לקבוע פגישת ייעוץ, לענות על כל השאלות ולעזור לכם לקבל החלטה על מסלול הלימודים שהכי מתאים לכם. עד אז, אתם מוזמנים להתרשם מהקורסים שלנו, ולהכיר טוב יותר את עולם הרפואה משלימה.

חווית לימוד
היברידית
בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
תרגול מעשי
והתמחות
התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
שיתופי
פעולה
עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
המרצים הטובים
בארץ
ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
רידמן מלווה
לקריירה
ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך
זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
מידע שיכול לעניין אותך

המסלול שלך לקריירה מתחיל כאן.

תזונה טבעית – ייעוץ לאורח חיים בריא

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

תזונה טבעית מבוססת על אכילת מזון בריא, מגוון, מזין ומלא. בשילוב צמחי מרפא, תוספי תזונה ושמירה על אורח חיים בריא, תזונה טבעית יכולה לשפר את איכות החיים, להפיג כאבים, לסייע והכי חשוב – למנוע מחלות. לימודי תזונה טבעית ברידמן יפתחו לכם את הדלת לעולם המופלא של התזונה, ויכשירו אתכם לייעץ בתזונה, לטפל בצמחי מרפא ולהנחות קבוצות וסדנאות בנושא אורח חיים בריא.

הרבליסט קליני לדרגת Master Herbalist

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

רפואת צמחים היא הרפואה העתיקה ביותר בהיסטוריה. בכל תרבות בכל מקום בעולם צמחים היו מקור ראשוני וחשוב לטיפול ומניעת מחלות. בעזרת מיצוי נכון אפשר לרקוח תרופות טבעיות, תמציות ומשחות שעוזרות לחזק, לשקם, לאזן את הגוף ולטפל במחלות ובעיות רפואיות. לימודי הרבליזם קליני לדרגת Master Herbalist יפתחו עבורכם את הדלת לעולם המופלא של צמחי המרפא המערביים, וילמדו אתכם איך להקל על תסמיני המחלות ולמנוע אותן.

רפואה סינית מסורתית

לימודי תעודה | מסלול לימודים 4 שנתי

הרפואה הסינית מטפלת כבר אלפי שנים בגוף ובנפש באמצעות דיקור, צמחי מרפא, תזונה וטכניקות מגע כמו שיאצו וטווינא. הסינים מאמינים שאדם בריא הוא אדם שמאוזן עם עצמו ועם הסביבה שלו. כאשר האיזון מופר עלולה להתפתח מחלה לכן חשוב להחזיר את הגוף לאיזון בדרכים טבעיות תוך התייחסות בלתי נפרדת לנפש.

רפואה סינית היא רפואה של הפכים ודרכה לומדים לזהות אצל אנשים את היין והיאנג, המתארים את שני כוחות מנוגדים ומשלימים שמצויים בכל דבר ביקום. לומדים לקשר מחלות פיזיות לרגשות שונים, כמו למשל הקשר בין מגרנות וכאבי ראש לכעס ותסכול או הקשר בין אסתמה לצער ועצב, וזאת רק ההתחלה.

ענף הרפואה הסינית הוא הוותיק והרחב ביותר מכל מקצועות הרפואה המשלימה. בשנים האחרונות תחום הרפואה הסינית מבוקש מאוד בארץ, וכיום ישנה דרישה גבוהה למטפלים ברפואה סינית בכל קופות ובתי החולים בישראל וגם במרפאות פרטיות.

שיאצו

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

השיאצו הוא כלי טיפולי הקשוב לצורכי המטופל ומותאם למצב האנרגטי שלו, ומכאן שהוא מתאים לטיפול במגוון רחב של אוכלוסיות יעד ולמגוון רחב של בעיות ושל יעדים רפואיים. הוא יעיל לטיפול במצבים אקוטיים, כמו גם למחלות כרוניות, כשילוב עם טיפול תרופתי, כהכנה לקראת פרוצדורות ולהחלמה מהן. עיקרה של השיטה הוא הישענות על גוף המטופל במטרה להשפיע על הרשת האנרגטית (מרדיאנים) החוצה את גופו במטרה לכוון את גופו ואת נפשו למקום בריא וטוב יותר עבורו.

טווינא

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

הטווינא היא טכניקת מגע ומוביליזציה, אחת מחמש שיטות הטיפול הרפואי של הרפואה הסינית המסורתית. השיטה משלבת מעל 24 טכניקות מגע המורכבות מעיסוי רקמות הגוף ומוביליזציה של המפרקים על בסיס התאוריה של הרפואה הסינית יחד עם הידע הרפואי הקונבנציונאלי. הטווינא מבוססת על טכניקות עיסוי הפועלות על הרקמות הרכות (שרירים, גידים ורצועות). יחד עם תפעול במגע של נקודות הגירוי הסיניות הפרושות לאורכו ולרוחבו של הגוף על גבי המרידיאנים (ערוצי האנרגיה). הטווינא משלבת טכניקות מנואליות מתקדמות המשפיעות על הרקמות הרכות והקשות (עצמות ומפרקים) להגדלה ולשימור טווח התנועה.

רפלקסולוגיה

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

הרפלקסולוגיה היא אחת משיטות הטיפול ההוליסטיות העתיקות ביותר. אחד ממקורותיה המתועדים הראשונים הידועים הם מתקופת מצרים העתיקה לפני כ- 4,500 שנה. המילה רפלקסולוגיה נגזרת מהמונח רפלקס: החזר או משוב, משום שהיא מבוססת על תהליכים של תגובה לגירוי, וכן מהמילה האנגלית Reflection שמשמעותה השתקפות.

הנחת היסוד העומדת בבסיס הטיפול הרפלקסולוגי היא כי כפות הידיים והרגליים פועלות כאזורי השתקפות של הגוף כולו. מטפלים יכולים לאבחן על פי מראה ותחושת סימנים מיוחדים על כפות הרגליים והידיים את מקורן של הפרעות שונות בגוף. השיטה כוללת לחיצות בעוצמות שונות למשך פרקי זמן שונים. הלחיצה יוצרת משוב רפלקסיבי המשפיע על הנקודות בזיקה לאיברים אחרים בגוף. הרפלקס מתעורר כתגובה גופנית למגע.

ברפלקסולוגיה, בדומה לשיטות הוליסטיות טיפוליות אחרות, מאמינים שאין להפריד בין הנפש לגוף. המטרה בטיפול היא לאבחן את מקור הבעיה ולא להתמקד דווקא בתסמינים, סימפטומים שלה. כך יכולים לעתים מטפלים לאבחן על פי מראה כף הרגל וסימנים מיוחדים עליה, שמקורם של כאבי הראש, העייפות הרבה וקשיי השינה אצל מטופל מסוים הוא במצב נפשי ירוד ובמערכת עיכול חלשה.

הטיפול עוקב אחר אבחנה זו. הרעיון הוא שגוף מאוזן יכול להתמודד ביתר קלות עם דיסהרמוניות שונות ולרפא את עצמו. הרפלקסולוגיה יעילה מאוד הן כרפואה מונעת והן לטיפול במחלות כרוניות, לאיזון וחיזוק המערכת החיסונית, לטיפול בכאב, בהפרעות שינה, בבעיות שונות של מערכת העיכול, בחוסר שקט ועוד.

עיסוי אינטגרטיבי

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

נגיעות, מתיחות ולחיצות באזורים שונים בגוף יכולות להקל על כאבים, לרפא דלקות, להפחית מתח בשרירים ולהזרים אנרגיה וחיוניות. לימודי עיסוי אינטגרטיבי ברידמן יתנו לכם את כל הכלים להצליח, ויכשירו אתכם להיות מטפלים קשובים ואחראים עם ידע נרחב בסוגים שונים של טכניקות עיסוי, ומיומנויות נוספות כמו טכניקות נשימה ומדיטציה. תכנית הלימודים ברידמן היא המקיפה והמעמיקה ביותר בארץ, עומדת בסטנדרטים בינלאומיים ומוכרת על ידי איגוד מקצועות העיסוי בישראל.

טיפול רב תחומי במגע (HHP)

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

רפלקסולוגיה, עיסוי, ארומתרפיה, תזונה טבעית, דמיון מודרך, NLP הם רק חלק מהכלים בהם מטפלים רב תחומיים משתמשים כדי להקל על כאבים, למנוע מחלות ולהזרים אנרגיה וחיוניות. המסלול הרב תחומי (HHP) משלב מומחיות וידע של אלפי שנים, ויכשיר אתכם לשלוט במיומנויות, טכניקות ושיטות טיפול שונות המשלימות זו את זו כדי להעניק טיפול מקצועי, מקיף ואחראי.

פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית

לימודי תעודה | מסלול לימודים 4 שנתי

פסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית עושה את החיבור בין גישות פסיכולוגיות מערבית לבן מסורות רוחניות מן המזרח, עובדת עם התת מודע ועוזרת לאנשים להתחבר למקומות פנימיים, פחות מודעים ופחות מילוליים כדי לעבור תהליכי ריפוי עמוקים. על פי תפיסתה של הפסיכותרפיה הטרנס-פרסונאלית ריפוי מלא של האדם הינו תהליך הכולל את כל רמות הקיום והתודעה – הרגשית, הנפשית, הפיזית, האנרגטית והרוחנית והיא משלבת טכניקות טיפוליות (הילינג אנרגטי, הרפיה, מדיטציה ודמיון מודרך, נשימה, צליל, קול, צבע, ועוד) המסייעות לאדם לעקוף את המודע שלו ולהתחבר אל מקומות פנימיים, עמוקים, פחות מודעים ופחות מילוליים. תכנית הלימודים הייחודית של מכללת רידמן היא גם היחידה בארץ, היא עומדת בסטנדרטים בינלאומיים ומוכרת על ידי האיגוד האירופאי לפסיכותרפיה טרנס-פרסונלית.

פסיכותרפיה גופנית

לימודי תעודה | מסלול לימודים 4 שנתי

פסיכותרפיה גופנית היא שיטת טיפול ייחודית ששמה דגש על החיבור בין הגוף הנפש והרוח. השיטה מושתתת על תורתו של זיגמונד פרויד, אבי הפסיכולוגיה המערבית ותלמידו וילהלם רייך והיא משלבת לצד הטיפול המוכר של שיחה בין מטפל למטופל גם התערבות גופנית ומתן התייחסות רחבה למצבים פיזיולוגים משתנים כמו קוצר נשימה, דופק מואץ, הזעה ועוד.

הטיפול בפסיכותרפיה גופנית כולל טכניקות מגוונות, כמו מגע, נשימה, תנועה, עיסוי, דמיון מודרך, עבודה ביצירה, מדיטציה, קול ועוד. הטיפול יעיל למגוון בעיות גופניות, רגשיות ונפשיות ומסייע להתגבר על משברים, מצוקות נפשיות והפרעות רגשיות.

במהלך ארבע שנות הלימוד עוברים הסטודנטים תהליך התקרקעות במטרה להכיר את מורכבות הנפש, את מנגנוני ההגנה והכוחות המודעים והלא מודעים הפועלים על האדם. לצד יסודות הפסיכולוגיה המערבית, הסטודנטים לומדים טכניקות טיפול אנרגטיות וגישות שונות להעשרה רוחנית כמו מדיטציה, יוגה, מיינדפולנס, דמיון מודרך ועוד.

בסיום הלימודים זכאים הבוגרים לתעודת מטפל בפסיכותרפיה גופנית עם התמחות באיזון גופני-נפשי-אנרגטי, וגם להכרה בינלאומית מכיוון שהתכנית היא היחידה בארץ שמוכרת ע"י פורום האיגוד האירופאי לפסיכותרפיה גופנית EABP FORUM.

אימון הוליסטי

לימודי תעודה | מסלול לימודים דו-שנתי

בית הספר לאימון הוליסטי ו- NLP של מכללת רידמן הוא מהראשונים והחדשניים בתחומו בארץ. בבית הספר נלמדים עקרונות האימון השונים תוך התמקדות והסתכלות שלמה והוליסטית על כל רבדיו של האדם – גוף, תודעה ונפש.

היכולת להשפיע לשינוי בחיי האחר היא זכות גדולה. היא זו שדוחפת אותנו לגעת בליבם ובנפשם של סטודנטים, ליצור בחייהם פריצת דרך משמעותית אל עבר חיים טובים, מלאים ורגועים יותר, ולהפוך אותם לאנשי מקצוע מיומנים שעתידים להעביר הלאה את אותם תהליכים בחייהם של אחרים.

במכללת רידמן אנו רואים קשר הדוק בין תחום האימון לתחומי הריפוי ההוליסטי. לאור זאת, בית הספר לאימון הוליסטי (קואצ'ינג הוליסטי), שתוכנית הדגל היוקרתית שלו היא ההכשרה למקצוע "מאמן/ת הוליסטי", משלב עומק ליצירת הוויית אימון רב-תחומית ודמות מאמן/ת השולט/ת במגוון רחב של כלים.

הגישה האימונית-הוליסטית רואה את האדם כמכלול של מחשבות, רגשות ותחושות גופניות ולא רק כיישות קוגנטיבית-משימתית, ומכאן כוחה.

מטרת האימון היא ליצור שינויים מהירים, להתמודד עם מחסומים, להשתחרר ממצבי תקיעות ולהשאיר מאחור פחדים ורגשות שליליים. כל אלה באים לידי ביטוי בהכשרה ייחודית זו.

הלימודים בבית בספר לאימון הוליסטי ו-NLP של מכללת רידמן שמים דגש על התפתחותם האישית של התלמידים ויכולתם ליצור פריצת דרך משמעותית אל עבר חיים טובים, מלאים ורגועים יותר, אשר בתורם, יהפכו אותם לאנשי מקצוע מיומנים שעתידים להעביר הלאה את אותם תהליכים בחייהם של אחרים. תכנית הלימוד עונה לדרישות המקצועיות הגבוהות ביותר ומוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל.

חזון בית הספר לאימון הוליסטי:

אנו מונעים מחזון עוצמתי ובמסגרתו שמנו לעצמנו למטרה לגעת בליבם ובנפשם של תלמידנו ולהוות עבורם אבן דרך משמעותית לפריצת דרך בחייהם, לחיים טובים, מוגשמים ורגועים יותר. ובד בבד, לפתח אותם כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה עם יכולת להעביר הלאה את תהליכי השינוי המשמעותיים שעברו בעצמם.

מבחינתנו, מאמנים הם לא אנשים רגילים, וכך, הלימודים מצמיחים, מפיחים השראה ועוצמה ומשפיעים על התלמידים להתפתח לגרסה הטובה יותר של עצמם, וכך הם צומחים להיות מאמנים הוליסטים עוצמתיים ומשפיעים.

הערכים של ביה"ס לאימון הוליסטי:

חדשנות ושיפור מתמיד: תוכנית הלימודים מתחדשת ומתעדכנת תדיר ומשלבת מגוון תיאוריות וגישות.
פרקטיות: תוכנית הלימודים רחבה ומעמיקה ונלמדת באופן מובנה כאשר התיאוריה מתורגמת לכלים ולתובנות שימושיות.
השראה: השיעורים מועברים ברוח חיה ורעננה ומעוררים לשינוי וחיים טובים יותר.
כיף: השיעורים כיפיים, מתובלים בחוש הומור וקלילות. חוויה של אנושיות, אינטימיות ומשפחתיות בקבוצות הלימוד. יחס חם, אוהב ועוטף מהצוות.

התמחות באימון לזוגיות ומערכות יחסים

לימודי תעודה | 84 שעות לימוד

אהבה, זוגיות בריאה או מערכת יחסים משמעותית היא משאלת-לב עבור רבים, ועם הצורך והרצון עולים גם הרבה שאלות ואתגרים. ההתמחות באימון ליצירת זוגיות תצייד אתכם בכלים, ותאפשר לכם ללוות, להדריך ולכוון מתאמנים ומטופלים במציאת זוגיות משמעותית, לסייע בפתרון משברים ולהתמודד עם פרידות. ההתמחות מתאימה למאמנים, מטפלים ויועצים שרוצים להרחיב את כישוריהם ולהגיע לקהל לקוחות חדש בתחום הזוגיות.

NLP Practitioner

לימודי תעודה | 120 שעות לימוד

המסלול להכשרת מטפלים בגישת NLP יקנה לכם מיומנויות, עקרונות יסוד וכלים טיפוליים בגישת NLP שמהווה "מדריך הוראות הפעלה" למוח, לנפש ולגוף. הגישה שפותחה בארה"ב פועלת על תבניות החשיבה שלנו, ומאפשרת ליצור שינויים מהירים, להתמודד עם מחסומים, מצבי תקיעות, פחדים ורגשות שליליים, ליצור רגיעה וללמוד לקחת חלק אקטיבי בריפוי. מיומנויות NLP מאפשרות ליצור התערבויות מדויקות עם תוצאות מדידות. גישת ה-NLP מיושמת בהצלחה כבר שנים רבות בהפחתת לחץ, בשיפור מערכות יחסים, שיפור בתחום המקצועי והפיננסי, בהקשר ניהולי, שיווק ומכירות ובעולם הספורט.

NLP Master

לימודי תעודה | 120 שעות לימוד

סיימת לימודיPractitioner  ובשלו התנאים להעלות את עצמך לרמת המקצועיות הבאה ולהתחיל לטפל ולהשפיע. לימודיMaster   NLPיקנו לך את ההכשרה וההסמכה המקצועית ויאפשרו לך לעסוק במקצוע שישנה את חייך ואת חייהם של המונחים שלך. הקורס באישור לשכת ה-NLP הישראלית, מקנה העמקה ומומחיות בתחום ה-NLP, אינטגרציה ברמה גבוהה של מיומנויות וכלים מדרגת ה-Practitioner, תכנון של התערבות תהליכית המותאמת למונחה ספציפי והבנה לעומק של תהליכי NLP.

ספורט טיפולי הוליסטי לתינוקות וילדים

לימודי תעודה | מסלול לימודים דו-שנתי

השנים הראשונות לחיי ילדים קובעות אילו מבוגרים הם יהיו" אומר פרופ' פרנק אוברקלייד, המומחה המוביל בעולם להתפתחות הילד. בשנים האלו מתבססים ההרגלים והיכולות שילוו אותם לאורך שנות ילדותם וחייהם הבוגרים. הספורט הטיפולי רואה את הקשר בין תהליך ההתפתחות לבין תפקודי היום יום, ומשלב תרגילי תנועה וטכניקות מגע כדי לאבחן ולטפל בקשיים מוטוריים, קוגניטיביים, התנהגותיים ולהקנות יסודות חשובים לצמיחה נכונה.

מכללת רידמן בשיתוף פעולה עם מרכז "מאמאי – רפואה הוליסטית לילדים" מציעה תכנית לימודים ייחודית מקיפה ואינטגרטיבית. תכנית זו תעניק לכם ידע והבנה על הגישה ההוליסטית לטיפול בילדים בכללותה ועל הכלים הטיפוליים וההדרכתיים הישומיים לטיפול בתינוקות וילדים החל מרגע לידתם.

מטאיזם™

לימודי תעודה | תכנית לימודים דו-שנתית

המילה 'מטאיזם™' נגזרת מהמילה 'מטא' שפירושה ביוונית: 'מעבר'. מטאיזם™ היא פילוסופיית חיים מעשית, המשקפת את הדרך שבה הלא מודע מנהל את חיינו. זו הדרך שלנו להתבונן במה שמפעיל אותנו מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את אותם דפוסים לא מודעים, המעצבים ומכתיבים את חיינו ובכך יוצרים את אשליית המציאות. אם נאתר את הדפוסים האלה נוכל לשחרר את התודעה שלנו מכבלי הלא מודע, ללמוד להשלים ולאהוב חלקים "מודחקים" ובהתאמה לעבור תהליכי ריפוי ולשדרג את חיינו בהתאם לחלומותינו.

תפישת המטאיזם™ נוסדה בשנת 2010 על ידי פריידי מרגלית ומבוססת על חסידות-קבלה ויהדות, פילוסופיה עתיקה הנתמכת בתיאוריות פיזיקליות בנות זמננו, ידע המאפשר לכל אדם לחקור עצמאית את תודעתו, להכיר את נבכי מוחו ולהצליח לחדור לגרעין אישיותו. בדומה להרבה תהליכי גוף-נפש, גם לפי תפישת המטאיזם™ הרי שהכול אחד: הגוף החומרי, הנפש הרגשית, הרוח והתודעה. בשונה מהרבה תהליכי גוף-נפש, לתפישה זו יש ארגז כלים פורץ דרך המאפשר לרתום את כל הביולוגיה והפיזיולוגיה לטובת תובנות מחדש של הרוח ויציקתה בחומר, בגוף ובמציאות המשתקפת אל מול עינינו. ככל שמכירים בכוחה של התודעה ובכוח הריפוי הגלום בה, ובהתאמה מתקדמים בעבודת ההתפתחות האישית והטיפולית, ניתן להגיע לעוצמות דיוק ועבודה עם גלי המוח השונים, למטרות ריפוי נפשי ופיזי.

"במהלך 5 שנות לימודי הפסיכותרפיה הטראנספרסונלית השתלבתי כאססיטנטית בקורס לאימון הוליסטי. בהמשך הפכתי לסופרוייזורית מדריכת מאמנים (מקצוע עם הכנסה נאה בצידו).
החומרים של הקורס שמרו אותי כל הזמן בנתיב של האור וגם כשנכנסתי לטלטלות רגשיות במהלך לימודי הפסיכותרפיה, הכל היה בפרופרציות והצלחתי לעבור את המסלול  עם הראש מעל המים.
הקורס תרם לי בהיבט המקצועי בשל השלוב הנפלא שאני עושה היום בקליניקה בין טיפול לאימון וכך יכולה להציע ללקוח שמגיע מנעד עשיר שמשלב בין השניים היום, שנה לאחר סיום לימודי בפסיכותרפיה והרבה בזכות האימון ההוליסטי עם התכנים המתומצתים, המדויקים, החוויתיים והתכליתיים  שלא נס ליחם , יש לי קליניקה פרטית שמאוד משביעה את רצוני."

יעל גלר
בוגרת פסיכותרפיה טראנספרסונאלית, מאמנת ומדריכת מאמנים

הגעת עד לכאן ונשארו לך כמה שאלות פתוחות?

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי