לימודי המשך למטפלים ברפואה משלימה

מגוון קורסים מעולמות הרפואה המשלימה המתאימים במיוחד למטפלים מוסמכים המעוניינים להרחיב את הידע המקצועי

בואו להעצים את יכולות הטיפול שלכם, להעשיר את ארגז הכלים כדי להעניק טיפול שלם יותר למטופלים שלכם ולהתפתח לעוד תחומים בעולם הרפואה המשלימה.
תחום הטיפול אף פעם לא מפסיק להתפתח, וגם אחרי שנים של ניסיון חשוב להישאר מעודכנים, להעמיק ולהרחיב את הידע כדי להיות מטפלים טובים יותר.
זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
מידע שיכול לעניין אותך

כל קורסי ההכשרה המקצועית שלנו

קורס חומרים פעילים בצמחי מרפא

קורסי המשך | 24 שעות לימוד

מועדים קרובים יתעדכנו בהקדם

קורס "חומרים פעילים בצמחי מרפא" מהווה השלמה חשובה ומאירת עיניים לשילוב בין הידע התיאורטי שנלמד במהלך הקורסים של רפואת צמחים ובין המחקרים בתחום צמחי המרפא והשימושים הקליניים. הקורס מנגיש את מנגנוני הפעילות בצמחי מרפא ומעמיק את ההבנה המקצועית של דרכי הטיפול בהם והשימושים הקליניים של החומרים הפעילים.

אנטומיה טופוגרפית

קורסי המשך | 98 שעות לימוד

מועדים קרובים יתעדכנו בהקדם

קורס אנטומיה טופוגרפית חשוב לכל מטפל המעוניין לרכוש את הידע והכלים העדכניים ביותר בתחום האנטומיה והטיפול במגע. קורס זה מבקש לסייע למטפלים במגע להבין את תפקוד הגוף בצורה עמוקה יותר כדי שיוכלו לעזור למטופלים בצורה הטובה, היעילה והמדויקת ביותר. בקורס נלמד לזהות באמצעות מישוש את חלקי מערכת השלד; השרירים הגידים והרצועות, את התנועות האופייניות להם ואת נקודות החיבור ביניהם. נבין את אופן הפעולה של חלקי השלד כיצד הם פועלים ביחד ובאופן מנוגד זה לזה, את הסיבות ליציבה השונה של בני האדם. הקורס משלב בין ידע תיאורטי לבין תרגול מעשי במישוש.

קורס ריפוי רגשי לילדים – באך

קורסי המשך | 28 שעות לימוד

מועדים קרובים יתעדכנו בהקדם

בלעדי ברידמן: התמחות המוכרת ע"י מרכז באך באנגליה והמעניקה תעודה מטעמם. הקורס ילמד אותך איך ליישם באופן מעשי את שיטת הריפוי בפרחי באך בעבודה עם ילדים, ויקנה לך הבנה רחבה ומעמיקה וכלים שיאפשרו לך לנהל תהליך טיפולי מתמשך המערב ילדים בגילאים השונים יחד עם השותפים שלהם: ההורים. נלמד איך לפגוש את הילדים ולחבור אליהם "מנקודת המבט של באך" כך שירצו להצטרף לתהליך הטיפולי ולהישאר בו לכל אורכו ואף נעסוק בהעשרת כישורי ההורות באמצעות התמציות. הקורס כולל תיאורי מקרים, הרצאות, סרטי וידאו, מצגות, חוברת מודפסת ולמידה דרך התנסות חווייתית.

קורס קנאביס רפואי

קורסי המשך | 68 שעות לימוד

מועדים קרובים יתעדכנו בהקדם

קורס ההכשרה לייעוץ בקנאביס רפואי מתחלק לשני חלקים ומתמקד בהבנה מעמיקה של שוק הקנאביס הרפואי, תופעות הלוואי ורכישת כלים פרקטיים לטיפול.הקורס מקנה כלים חינוכיים ותקשורתיים למטפלים, להתמודדות עם סיטואציות יומיומיות, להגברת מעורבות ומוטיבציה בתהליך ולסיוע בקשיים העולים במהלך טיפול.חלקו הראשון של הקורס מקנה הבנה רחבה ומעמיקה על טיפול בקנאביס רפואי ומתאים למתעניינים בטיפול ולקהל הרחב. החלק השני מיועד למטפלים, אחיות, רוקחים ורופאים בלבד ויתמקד בהכשרה לייעוץ בקנאביס רפואי.

"במהלך 5 שנות לימודי הפסיכותרפיה הטראנספרסונלית השתלבתי כאססיטנטית בקורס לאימון הוליסטי. בהמשך הפכתי לסופרוייזורית מדריכת מאמנים (מקצוע עם הכנסה נאה בצידו).
החומרים של הקורס שמרו אותי כל הזמן בנתיב של האור וגם כשנכנסתי לטלטלות רגשיות במהלך לימודי הפסיכותרפיה, הכל היה בפרופרציות והצלחתי לעבור את המסלול  עם הראש מעל המים.
הקורס תרם לי בהיבט המקצועי בשל השלוב הנפלא שאני עושה היום בקליניקה בין טיפול לאימון וכך יכולה להציע ללקוח שמגיע מנעד עשיר שמשלב בין השניים היום, שנה לאחר סיום לימודי בפסיכותרפיה והרבה בזכות האימון ההוליסטי עם התכנים המתומצתים, המדויקים, החוויתיים והתכליתיים  שלא נס ליחם , יש לי קליניקה פרטית שמאוד משביעה את רצוני."

יעל גלר
בוגרת פסיכותרפיה טראנספרסונאלית, מאמנת ומדריכת מאמנים

הגעת עד לכאן ונשארו לך כמה שאלות פתוחות?

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי