ללמוד NLP Master ברידמן

ללוות את השינוי

NLP Master
בית הספר לאימון הוליסטי ו-NLP
תוכן מסך זה

סיימת לימודיPractitioner  ובשלו התנאים להעלות את עצמך לרמת המקצועיות הבאה ולהתחיל לטפל ולהשפיע. לימודיMaster   NLPיקנו לך את ההכשרה וההסמכה המקצועית ויאפשרו לך לעסוק במקצוע שישנה את חייך ואת חייהם של המונחים שלך. הקורס באישור לשכת ה-NLP הישראלית, מקנה העמקה ומומחיות בתחום ה-NLP, אינטגרציה ברמה גבוהה של מיומנויות וכלים מדרגת ה-Practitioner, תכנון של התערבות תהליכית המותאמת למונחה ספציפי והבנה לעומק של תהליכי NLP.

כמה נוח > למכללת רידמן יש קמפוסים זמינים ארצית:
תל אביב | חיפה | ירושלים | באר שבע | כנרת | אילת (בזכיינות ניהול פלוס)


לייעוץ ללא עלות
או להתקשר 5284*
השכלה היא הנשק החזק ביותר שניתן להשתמש בו כדי לשנות את העולם
נלסון מנדלה

איך הופכים למטפלים ב-NLP

סיימת לימודי NLP Practitioner ובשלו התנאים להעלות את עצמך לרמת המקצועיות הבאה ולהתחיל לטפל ולהשפיע. לימודיNLP Master  יקנו לך את ההכשרה וההסמכה המקצועית ויאפשרו לך לעסוק במקצוע שישנה את חייך ואת חייהם של המונחים שלך. הקורס מקנה העמקה ומומחיות בתחום ה-NLP, אינטגרציה ברמה גבוהה של מיומנויות וכלים מדרגת ה-Practitioner, תכנון של התערבות תהליכית המותאמת למונחה ספציפי והבנה לעומק של תהליכי NLP. לימודי NLP Master מקנים מיומנויות, עקרונות וכלים שמאפשרים לטפל ליצור שינויים מהירים ומשמעותיים להתמודד עם מחסומים, ליצור רגיעה ולעזור למטופלים להגשים את עצמם.

הערך המוסף שלנו עבורכם

 •         קורסי העשרה וחוגים להתפתחות אישית ומקצועית
 •         למידה עם צוות המרצים המוביל והאיכותי בישראל
 •         תכנית "רידמן קריירה" שתלווה אתכם בשלבי הקריירה הראשונים
 • ·       הלימודים מוכרים על ידי HNLP העולמית ולשכת ה-NLP הישראלית

מימון לימודים

אנחנו ברידמן מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום, כולל פריסת תשלומים נוחה בזכות שיתוף פעולה עם קרן שכ"ל ומימון לימודים מלא על-ידי מוסדות המדינה כמו ביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הקליטה והרווחה, משרד החינוך, גמול השתלמות ומלגות פרטיות נוספות.

הנהלה פדגוגית והמרצה ללימודי אימון הוליסטי

סגל הסופרוויזורים המקצועי

זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה

תכנית הלימודים | התמחויות | התנסות מעשית

תכנית הלימודים |  התנסות מעשית

 

התנסות מעשית בקליניקת המתמחים

הגשת 15 דוחות תרגול טכניקות, מתוכם לפחות חמישה מפגשים עם מונחה אחד תחת הדרכה.

 

רידמן קריירה

עם סיום הלימודים, תוכלו להיעזר באתר "רידמן קריירה", שם תמצאו את המשרות השוות ביותר מהמעסיקים הגדולים בישראל הנותנים עדיפות לבוגרים שלנו.

תעודות

בוגרי קורס NLP Master יקבלו בסיום הלימודים תעודת NLP MASTER מטעם מכללת רידמן העומדת בדרישות HNLP העולמית ולשכת ה-NLP הישראלית.

הכרה

התעודה מוכרת על ידי HNLP העולמית ולשכת ה-NLP הישראלית.

מסלול לימודים זה זמין בקמפוסי רידמן הבאים

תל אביב ירושלים חיפה כנרת
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

רוצה לשמוע על תחום
לימודי NLP Master ברידמן

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   למה כדאי ללמוד איתנו

   תכל’ס יש כל כך הרבה סיבות ובכל זאת הנה העיקריות
   חווית לימוד
   היברידית
   בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
   תרגול מעשי
   והתמחות
   התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
   שיתופי
   פעולה
   עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
   המרצים הטובים
   בארץ
   ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
   רידמן מלווה
   לקריירה
   ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
   רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
   כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך

   שלוש נקודות מחשבה עלינו

   סאלי רידמן

   מכללת רידמן היא הגשמת חזון של הגב’ סאלי רידמן עוד בשנת 1987 כשהקימה בית ספר קטן, בו לימדה בעצמה את תורת העיסוי כפי שלמדה בארצות-הברית. עם השנים בחרה סאלי צוות מורים איכותי, מקצועי בתחומו, המזדהה עם המכללה ועם גישתה המיוחדת ויחד הפכו את מכללת רידמן למוסד לימודי מהבולטים והחשובים מבין המוסדות ללימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית בארץ.

   המוטו של סאלי בפרט ומכללת רידמן בכלל הוא:

   "Healing Ourselves - Healing the Planet"

   ולפיו מכללת רידמן פועלת - מתוך ראיית בית הספר כבעל תפקיד חשוב ביצירתו של עולם טוב יותר ובהנחלתם של ידע ומודעות לקיומו של אורח חיים טבעי, עם התקווה הצפונה בכך לבריאות האדם ולשלמות היקום כולו. כביטוי לכך מעמיד בית הספר את הסטודנט ונטיות לבו במרכז מעיניו ודואג שהשירות והיחס האישי ישמר תמיד.

   למידה חדשנית

   במסגרת התוכנית המתמשכת שלנו להנגשת הלימודים, הקמנו אולפן הקלטות מקצועי, המאפשר לנו להוביל את תחום הלימודים המתוקשבים ברפואה משלימה, לייצר חוויה לימודית מקצועית וגם להוסיף מגוון רחב יותר של תכנים במתכונת מקוונת. חלק מתכני הלימוד ישודרו ב-LIVE וחלקם באופן מתוקשב, כלומר - יוקלטו ויהיו זמינים עבורכם בכל בזמן שתרצו. השיעורים המעשיים, ההתנסות האישית וכמובן המפגשים החברתיים, האירועים והפעילויות ימשיכו להתקיים בקמפוסים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לכל קורס מקוון יוצמד מרצה מסגל המרצים של רידמן אשר ילווה באופן אישי ומקצועי את הקורס ויהיה זמין לשאלות.

   להיות סטודנט

   אנו במכללת רידמן עושים הכל כדי להעניק לסטודנטים שלנו חוויית לימודים עשירה, מלאה, מעשירה ומהנה. הסטודנטים שלנו נהנים מהיצע רחב של תכניות לימוד להכשרת מטפלים המשלבות בין רפואות מסורתיות ובין רפואה מערבית מבוססת מחקר. מגוון תכניות הלימוד שאנחנו מציעים מצטיינות ברמת לימודים גבוהה ומוכרות הן על-ידי אוניברסיטאות ומכללות בחו"ל והן על-ידי האיגודים המקצועיים של מקצועות הרפואה המשלימה בישראל ובאירופה. בנוסף אנחנו מציעים גם מסלולי לימוד רב שנתיים וגם קורסי העשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית רחבה ומעמיקה עבורכם - מטפלים והקהל הרחב.

   אנחנו שמים דגש רב על הצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת, דלתנו פתוחה תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד וביתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימודים. בתקופת הלימודים במכללה יהיו לרשותכם מערכות למידה מתקדמות לניהול הלימודים, מלגות, הטבות וסיוע בשכ”ל, התמחות מעשית, ליווי תעסוקתי באמצעות רידמן קריירה, כנסים מקצועיים ואירועים שונים, סיפרייה עשירה ועוד.

   זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי