ללמוד NLP Practitioner ברידמן

לדמיין את השינוי, לעשות את השינוי

NLP Practitioner
בית הספר לאימון הוליסטי ו-NLP
תוכן מסך זה

המסלול להכשרת מטפלים בגישת NLP יקנה לכם מיומנויות, עקרונות יסוד וכלים טיפוליים בגישת NLP שמהווה "מדריך הוראות הפעלה" למוח, לנפש ולגוף. הגישה שפותחה בארה"ב פועלת על תבניות החשיבה שלנו, ומאפשרת ליצור שינויים מהירים, להתמודד עם מחסומים, מצבי תקיעות, פחדים ורגשות שליליים, ליצור רגיעה וללמוד לקחת חלק אקטיבי בריפוי. מיומנויות NLP מאפשרות ליצור התערבויות מדויקות עם תוצאות מדידות. גישת ה-NLP מיושמת בהצלחה כבר שנים רבות בהפחתת לחץ, בשיפור מערכות יחסים, שיפור בתחום המקצועי והפיננסי, בהקשר ניהולי, שיווק ומכירות ובעולם הספורט.

כמה נוח > למכללת רידמן יש קמפוסים זמינים ארצית:
תל אביב | חיפה | ירושלים | באר שבע | כנרת | אילת (בזכיינות ניהול פלוס)


לייעוץ ללא עלות
או להתקשר 5284*
אל תיכנע לפחדים שלך. אם תיכנע, לא תהיה מסוגל לדבר עם לבך
פאולו קואלו

איך נכנסים לעולם ה-NLP

לימודי ה-NLP ברידמן יקנו לכם מיומנויות לפיתוח עצמי ובין אישי, כלים לפתרון קונפליקטים וחשיבה אסטרטגית שתאפשר לכם לצמוח גם במישור המקצועי וגם במישור האישי. הקורס באישור לשכת ה-NLP הישראלית, מתאים למי שרוצה למקסם את יכולותיו, להאיץ את קידומו האישי והמקצועי ולשלוט בדפוסי החשיבה וההתנהגות שלו. כמו כן, למטפלים המעוניינים בגישה חדשנית שמאפשרת יצירת תוצאות מוכחות, 'כימיה' והשפעה, אבחון מדויק ושימוש בטכניקות אפקטיביות לשדרוג איכות החיים של מטופליהם. הקורס מוכר לצורכי גמול השתלמות.

הערך המוסף שלנו עבורכם

● קורסי העשרה וחוגים להתפתחות אישית ומקצועית
● למידה עם צוות המרצים המוביל והאיכותי בישראל
● תכנית "רידמן קריירה" שתלווה אתכם בשלבי הקריירה הראשונים
● הלימודים מוכרים על ידי HNLP העולמית ולשכת ה-NLP הישראלית

מימון לימודים

אנחנו ברידמן מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום, כולל פריסת תשלומים נוחה בזכות שיתוף פעולה עם קרן שכ"ל ומימון לימודים מלא על-ידי מוסדות המדינה כמו ביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הקליטה והרווחה, משרד החינוך, גמול השתלמות ומלגות פרטיות נוספות.

הנהלה פדגוגית

סגל הסופרוויזורים המקצועי

זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה

תכנית הלימודים | התמחויות | התנסות מעשית

תכנית הלימודים | התמחויות ההתמחויות שלנו:

אסטרטגיות לשינוי  | מיומנויות תקשורות | שחרור חסמים

 רידמן קריירה

עם סיום הלימודים, תוכלו להיעזר באתר "רידמן קריירה", שם תמצאו את המשרות השוות ביותר מהמעסיקים הגדולים בישראל הנותנים עדיפות לבוגרים שלנו.

תעודות

בוגרי קורס NLP Practitoner יקבלו תעודה מטעם מכללת רידמן העומדת בדרישות HNLP העולמית ולשכת הNLP הישראלית

הכרה

התכנית לאימון הוליסטי של מכללת רידמן מוכרת על-ידי לשכת הNLP בישראל, ארגון הגג של המאמנים ובתי הספר להכשרת מאמנים בישראל. השותפות בתהליך ההסמכה על פי כללי הלשכה מחייבת אותנו לעמוד בדרישות המקצועיות הגבוהות ביותר לכל אורך שלבי ההכשרה וההסמכה כדי לספק לסטודנטים שלנו את המסגרת הראויה לצמיחה והצלחה לאורך כל תקופת הלימודים ובמהלך תקופת הסטאז' כדי שיהיו המאמנים הטובים ביותר. בסיום הלימודים בוגרי התוכנית זכאים לתעודת מאמן הוליסטי ותעודת מאמן מוסמך מטעם הלשכה.

מסלול לימודים זה זמין בקמפוסי רידמן הבאים

תל אביב ירושלים חיפה כנרת
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

רוצה לשמוע על תחום
לימודי NLP Practitioner ברידמן

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   למה כדאי ללמוד איתנו

   תכל’ס יש כל כך הרבה סיבות ובכל זאת הנה העיקריות
   חווית לימוד
   היברידית
   בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
   תרגול מעשי
   והתמחות
   התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
   שיתופי
   פעולה
   עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
   המרצים הטובים
   בארץ
   ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
   רידמן מלווה
   לקריירה
   ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
   רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
   כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך

   שלוש נקודות מחשבה עלינו

   סאלי רידמן

   מכללת רידמן היא הגשמת חזון של הגב’ סאלי רידמן עוד בשנת 1987 כשהקימה בית ספר קטן, בו לימדה בעצמה את תורת העיסוי כפי שלמדה בארצות-הברית. עם השנים בחרה סאלי צוות מורים איכותי, מקצועי בתחומו, המזדהה עם המכללה ועם גישתה המיוחדת ויחד הפכו את מכללת רידמן למוסד לימודי מהבולטים והחשובים מבין המוסדות ללימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית בארץ.

   המוטו של סאלי בפרט ומכללת רידמן בכלל הוא:

   "Healing Ourselves - Healing the Planet"

   ולפיו מכללת רידמן פועלת - מתוך ראיית בית הספר כבעל תפקיד חשוב ביצירתו של עולם טוב יותר ובהנחלתם של ידע ומודעות לקיומו של אורח חיים טבעי, עם התקווה הצפונה בכך לבריאות האדם ולשלמות היקום כולו. כביטוי לכך מעמיד בית הספר את הסטודנט ונטיות לבו במרכז מעיניו ודואג שהשירות והיחס האישי ישמר תמיד.

   למידה חדשנית

   במסגרת התוכנית המתמשכת שלנו להנגשת הלימודים, הקמנו אולפן הקלטות מקצועי, המאפשר לנו להוביל את תחום הלימודים המתוקשבים ברפואה משלימה, לייצר חוויה לימודית מקצועית וגם להוסיף מגוון רחב יותר של תכנים במתכונת מקוונת. חלק מתכני הלימוד ישודרו ב-LIVE וחלקם באופן מתוקשב, כלומר - יוקלטו ויהיו זמינים עבורכם בכל בזמן שתרצו. השיעורים המעשיים, ההתנסות האישית וכמובן המפגשים החברתיים, האירועים והפעילויות ימשיכו להתקיים בקמפוסים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לכל קורס מקוון יוצמד מרצה מסגל המרצים של רידמן אשר ילווה באופן אישי ומקצועי את הקורס ויהיה זמין לשאלות.

   להיות סטודנט

   אנו במכללת רידמן עושים הכל כדי להעניק לסטודנטים שלנו חוויית לימודים עשירה, מלאה, מעשירה ומהנה. הסטודנטים שלנו נהנים מהיצע רחב של תכניות לימוד להכשרת מטפלים המשלבות בין רפואות מסורתיות ובין רפואה מערבית מבוססת מחקר. מגוון תכניות הלימוד שאנחנו מציעים מצטיינות ברמת לימודים גבוהה ומוכרות הן על-ידי אוניברסיטאות ומכללות בחו"ל והן על-ידי האיגודים המקצועיים של מקצועות הרפואה המשלימה בישראל ובאירופה. בנוסף אנחנו מציעים גם מסלולי לימוד רב שנתיים וגם קורסי העשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית רחבה ומעמיקה עבורכם - מטפלים והקהל הרחב.

   אנחנו שמים דגש רב על הצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת, דלתנו פתוחה תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד וביתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימודים. בתקופת הלימודים במכללה יהיו לרשותכם מערכות למידה מתקדמות לניהול הלימודים, מלגות, הטבות וסיוע בשכ”ל, התמחות מעשית, ליווי תעסוקתי באמצעות רידמן קריירה, כנסים מקצועיים ואירועים שונים, סיפרייה עשירה ועוד.

   זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי