קורס קנאביס רפואי

קורסי המשך68 שעות לימוד

מועדים קרובים יתעדכנו בהקדם
כל מה שכדאי לדעת בנוגע לקורס

תכנית הלימודים

בשנים האחרונות טיפול בקנאביס רפואי הופך למקובל ונגיש יותר. כך עולה גם החשיבות בהרחבת הידע והמודעות לנושא באופן כללי ובקרב מטפלים וצוותים רפואיים בפרט. קורס ההכשרה לייעוץ בקנאביס רפואי מתחלק לשני חלקים ומתמקד בהבנה מעמיקה של שוק הקנאביס הרפואי, תופעות הלוואי ורכישת כלים פרקטיים לטיפול.הקורס מקנה כלים חינוכיים ותקשורתיים למטפלים, להתמודדות עם סיטואציות יומיומיות, להגברת מעורבות ומוטיבציה בתהליך ולסיוע בקשיים העולים במהלך טיפול.חלקו הראשון של הקורס מקנה הבנה רחבה ומעמיקה על טיפול בקנאביס רפואי ומתאים למתעניינים בטיפול ולקהל הרחב. החלק השני מיועד למטפלים, אחיות, רוקחים ורופאים בלבד ויתמקד בהכשרה לייעוץ בקנאביס רפואי.

נושאי הלימוד

חלק א' (20 ש"ל, 5 מפגשים)

 •         מדוע קנאביס נחשב כסם מסוכן
 •         דרכי הצריכה השונות
 •         קנאביס רפואי בישראל
 •         היכרות עם צמח הקנאביס בעולם
 •         תהליך וזכאות לרישיון
 •         – CBD פוטנציאל הטיפול בו

חלק ב' (48 ש"ל ,12 מפגשים)

 •         פרמקולוגיה של קנאביס
 •         טיפול בבעיות רפואיות שונות כמו: אפילפסיה, טרשת נפוצה ,פרקינסון ,טורט, הפרעות פסיכיאטריות, מחלות מערכת העיכול , מחלות עור, כאב, סרטן, התמכרויות, אוטיזם
 •         דגשים לטיפול בקשישים ,ילדים ונשים
 •         מחקר ופיתוח בקנאביס
 •         היבטים חוקיים ואתיים
 •         הכרת הזנים השונים והאופי הטיפולי שלהם

·         קנאביס רפואי בשילוב תרופות מרשם, התאמת מינונים נכונים וזנים לכל מטופל

זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה

למי מיועד הקורס?

התכנית המלאה מיועדת לרופאים, לאחיות ולמטפלים ברפואה משלימה אשר רוצים להעשיר את הידע שלהם בתחום ולרכוש מקצוע מבוקש לעתיד, אנשי צוותים רפואיים ורוקחים המעוניינים להרחיב את ההבנה שלהם בתחום.

החלק הראשון של התכנית מתאים למי ששוקל להוציא רישיון לשימוש, בני משפחה של מטופלים בקנאביס וכל מי שמעוניין להרחיב את הידע בתחום הקנאביס הרפואי, ולסייע גם למטופלים פוטנציאליים או כאלו אשר מתעניינים ושוקלים את האפשרות של שימוש בקנאביס רפואי לקבל מידע מקצועי מאנשי מקצוע מוסמכים בתחום, בעלי ניסיון של שנים רבות.

דרישות קודמות: 60 ש"ל פרמקולוגיה. ניתן ללמוד במקביל.

נותרו שאלות פתוחות?
לתיאום ייעוץ ללא עלות פשוט ללחוץ כאן
אפשר גם להתקשר לטלפון:
5284*
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

רוצה לשמוע על תחום
לימודי קורס קנאביס רפואי ברידמן

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   למה כדאי ללמוד איתנו

   תכל’ס יש כל כך הרבה סיבות ובכל זאת הנה העיקריות
   חווית לימוד
   היברידית
   בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
   תרגול מעשי
   והתמחות
   התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
   שיתופי
   פעולה
   עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
   המרצים הטובים
   בארץ
   ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
   רידמן מלווה
   לקריירה
   ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
   רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
   כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך

   שלוש נקודות מחשבה עלינו

   סאלי רידמן

   מכללת רידמן היא הגשמת חזון של הגב’ סאלי רידמן עוד בשנת 1987 כשהקימה בית ספר קטן, בו לימדה בעצמה את תורת העיסוי כפי שלמדה בארצות-הברית. עם השנים בחרה סאלי צוות מורים איכותי, מקצועי בתחומו, המזדהה עם המכללה ועם גישתה המיוחדת ויחד הפכו את מכללת רידמן למוסד לימודי מהבולטים והחשובים מבין המוסדות ללימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית בארץ.

   המוטו של סאלי בפרט ומכללת רידמן בכלל הוא:

   "Healing Ourselves - Healing the Planet"

   ולפיו מכללת רידמן פועלת - מתוך ראיית בית הספר כבעל תפקיד חשוב ביצירתו של עולם טוב יותר ובהנחלתם של ידע ומודעות לקיומו של אורח חיים טבעי, עם התקווה הצפונה בכך לבריאות האדם ולשלמות היקום כולו. כביטוי לכך מעמיד בית הספר את הסטודנט ונטיות לבו במרכז מעיניו ודואג שהשירות והיחס האישי ישמר תמיד.

   למידה חדשנית

   במסגרת התוכנית המתמשכת שלנו להנגשת הלימודים, הקמנו אולפן הקלטות מקצועי, המאפשר לנו להוביל את תחום הלימודים המתוקשבים ברפואה משלימה, לייצר חוויה לימודית מקצועית וגם להוסיף מגוון רחב יותר של תכנים במתכונת מקוונת. חלק מתכני הלימוד ישודרו ב-LIVE וחלקם באופן מתוקשב, כלומר - יוקלטו ויהיו זמינים עבורכם בכל בזמן שתרצו. השיעורים המעשיים, ההתנסות האישית וכמובן המפגשים החברתיים, האירועים והפעילויות ימשיכו להתקיים בקמפוסים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לכל קורס מקוון יוצמד מרצה מסגל המרצים של רידמן אשר ילווה באופן אישי ומקצועי את הקורס ויהיה זמין לשאלות.

   להיות סטודנט

   אנו במכללת רידמן עושים הכל כדי להעניק לסטודנטים שלנו חוויית לימודים עשירה, מלאה, מעשירה ומהנה. הסטודנטים שלנו נהנים מהיצע רחב של תכניות לימוד להכשרת מטפלים המשלבות בין רפואות מסורתיות ובין רפואה מערבית מבוססת מחקר. מגוון תכניות הלימוד שאנחנו מציעים מצטיינות ברמת לימודים גבוהה ומוכרות הן על-ידי אוניברסיטאות ומכללות בחו"ל והן על-ידי האיגודים המקצועיים של מקצועות הרפואה המשלימה בישראל ובאירופה. בנוסף אנחנו מציעים גם מסלולי לימוד רב שנתיים וגם קורסי העשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית רחבה ומעמיקה עבורכם - מטפלים והקהל הרחב.

   אנחנו שמים דגש רב על הצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת, דלתנו פתוחה תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד וביתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימודים. בתקופת הלימודים במכללה יהיו לרשותכם מערכות למידה מתקדמות לניהול הלימודים, מלגות, הטבות וסיוע בשכ”ל, התמחות מעשית, ליווי תעסוקתי באמצעות רידמן קריירה, כנסים מקצועיים ואירועים שונים, סיפרייה עשירה ועוד.

   זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי