ללמוד פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית ברידמן

להבין את הנפש, לטפל באדם

פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית
בית הספר ללימודי פסיכותרפיה הוליסטית
תוכן מסך זה

פסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית עושה את החיבור בין גישות פסיכולוגיות מערבית לבן מסורות רוחניות מן המזרח, עובדת עם התת מודע ועוזרת לאנשים להתחבר למקומות פנימיים, פחות מודעים ופחות מילוליים כדי לעבור תהליכי ריפוי עמוקים. על פי תפיסתה של הפסיכותרפיה הטרנס-פרסונאלית ריפוי מלא של האדם הינו תהליך הכולל את כל רמות הקיום והתודעה – הרגשית, הנפשית, הפיזית, האנרגטית והרוחנית והיא משלבת טכניקות טיפוליות (הילינג אנרגטי, הרפיה, מדיטציה ודמיון מודרך, נשימה, צליל, קול, צבע, ועוד) המסייעות לאדם לעקוף את המודע שלו ולהתחבר אל מקומות פנימיים, עמוקים, פחות מודעים ופחות מילוליים. תכנית הלימודים הייחודית של מכללת רידמן היא גם היחידה בארץ, היא עומדת בסטנדרטים בינלאומיים ומוכרת על ידי האיגוד האירופאי לפסיכותרפיה טרנס-פרסונלית.

כמה נוח > למכללת רידמן יש קמפוסים זמינים ארצית:
תל אביב | חיפה | ירושלים | באר שבע | כנרת | אילת (בזכיינות ניהול פלוס)


לייעוץ ללא עלות
או להתקשר 5284*
הסוד של להשיג יתרון הוא קודם כל להתחיל.
מארק טוויין

איך הופכים למטפלים בפסיכותרפיה טרנס-פרסונלית?

לימודי פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית נמשכים כ-4 שנים, ומאפשרים להשתלב בשוק העבודה ולהתחיל לטפל כבר בסיום השנה השנייה. התוכנית משלבת טיפול נפשי-רוחני-אנרגטי, ושמה דגש על אימון ותרגול במקביל להקניית דרכי חיים בריאות ומאוזנות. בלימודי פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית לומדים להגיע לרבדים עמוקים של ריפוי דרך הילינג אנרגטי, ביו-אנרגיה, דמיון מודרך, יוגה ומדיטציה מתוך התנסות מעשית מעמיקה, ובפיקוח צוות המרצים.

הערך המוסף שלנו עבורכם

 • התנסות מעשית במוסדות ציבוריים מוכרים וחשובים בליווי צמוד (סופרוויז'ן) של צוות המרצים המוביל בישראל
 • התמחות בליווי חולי סרטן וחולים במחלות מאיימות חיים
 • הסמכה מקצועית כבר בסיום השנה השנייה כמנחה מדיטציה ודימיון מודרך
 • מסע מרתק של התפתחות והעצמה אישית תוך התבוננות פנימית והעמקה אל תוך הגוף והנפש
 • אפשרות להגיש בקשה לחברות ולהסמכה מקצועית ע"י הארגון האירופי לפסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית EUROTS
 • למסיימי התכנית: שובר מתנה לקורס "כלים להקמת קליניקה מצליחה". הטבה בלעדית המעניקה לך כלים מעשיים להקמה ולהצלחת הקליניקה שלך.
 • סביבה אינטימית ובטוחה שמאפשרת תהליכי גילוי עצמי והתפתחות אישית
 • למידה עם צוות המרצים המוביל והאיכותי בישראל

מימון לימודים

אנחנו ברידמן מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום, כולל פריסת תשלומים נוחה בזכות שיתוף פעולה עם קרן שכ"ל ומימון לימודים מלא על-ידי מוסדות המדינה כמו ביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הקליטה והרווחה, משרד החינוך, גמול השתלמות ומלגות פרטיות נוספות.

הנהלה פדגוגית

סגל המרצים

זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה

תכנית הלימודים | התמחויות | התנסות מעשית

תכנית הלימודים | התמחויות | התנסות מעשית

מגמה ארבע-שנתית

 

ההתמחויות שלנו:

ריברסינג | ארומתרפיה | פרחי באך

 

התנסות מעשית בקליניקת המתמחים

התכנית כוללת התנסות מעשית נרחבת (פרקטיקום) שבמהלכה תוכל לפתח את המיומנויות הטיפוליות שלך ולצאת לדרך כמטפל בעל ביטחון עצמי רב ביכולותיו המקצועיות. במהלך הפרקטיקום תזכה להשתלב כחלק מהצוות הטיפולי של המוסד בו מתקיימת ההתנסות ולקבל הדרכה מקצועית צמודה (סופרוויז'ן) מאנשי המקצוע של אותו מוסד ומצוות המרצים הבכיר של מכללת רידמן.

ההכנה לחיים מקצועיים היא חלק בלתי נפרד מההכשרה שלכם. כחלק מהלימודים תעברו התנסויות עם חולי סרטן, גברים ונשים עם קשיי פוריות, אנשים בעלי צרכים מיוחדים, פגועי נפש וקהל הרחב במוסדות ציבוריים מוכרים כמו למשל, המחלקה האונקולוגית באיכילוב, הוסטלים ומרכזי בית אקשטיין, מעונות של משרד הרווחה ועוד.

 

רידמן קריירה

עם סיום הלימודים, תוכלו להיעזר באתר "רידמן קריירה", שם תמצאו את המשרות השוות ביותר מהמעסיקים הגדולים בישראל לרבות קופות ובתי החולים הנותנים עדיפות לבוגרים שלנו.

תעודות

החל מסיום השנה השנייה מוענקות תעודות המאפשרות להתחיל ולעסוק בתחום:
 • שנה ב׳
  • תעודת מנחה קבוצות מדיטציה ודמיון מודרך
 • שנה ג׳
  • תעודת Rebirthing והילינג פסיכו-פיזי
 • שנה ד'
  • תעודת סיום לימודי פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית
  • תעודת הילינג פסיכו-פיזי מתקדם עם התמחויות בפוריות, ליווי רוחני והתמודדות עם מוות

הכרה בין לאומית

המגמה הארבע שנתית ברידמן היא תכנית הלימודים היחידה בישראל המוכרת והמאושרת על ידי הארגון האירופאי לפסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית. ההכשרה במסגרת המגמה לפסיכותרפיה טרנס פרסונאלית תסייע לך לעמוד בדרישות הסף שנקבעו להכרה מקצועית ע"י הארגון האירופי לפסיכותרפיה טרנס פרסונאלית, ה- EUROTAS.

מסלול לימודים זה זמין בקמפוסי רידמן הבאים

תל אביב ירושלים חיפה
יעל גלר

"במהלך 5 שנות לימודי הפסיכותרפיה הטראנספרסונלית השתלבתי כאססיטנטית בקורס לאימון הוליסטי. בהמשך הפכתי לסופרוייזורית מדריכת מאמנים (מקצוע עם הכנסה נאה בצידו).
החומרים של הקורס שמרו אותי כל הזמן בנתיב של האור וגם כשנכנסתי לטלטלות רגשיות במהלך לימודי הפסיכותרפיה, הכל היה בפרופרציות והצלחתי לעבור את המסלול  עם הראש מעל המים.
הקורס תרם לי בהיבט המקצועי בשל השלוב הנפלא שאני עושה היום בקליניקה בין טיפול לאימון וכך יכולה להציע ללקוח שמגיע מנעד עשיר שמשלב בין השניים היום, שנה לאחר סיום לימודי בפסיכותרפיה והרבה בזכות האימון ההוליסטי עם התכנים המתומצתים, המדויקים, החוויתיים והתכליתיים  שלא נס ליחם , יש לי קליניקה פרטית שמאוד משביעה את רצוני."

יעל גלר
בוגרת פסיכותרפיה טראנספרסונאלית, מאמנת ומדריכת מאמנים
לי וקיים

"כשנרשמתי ללימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית לא ידעתי באמת לאיזה מסע אני יוצאת ואילו תהליכים אעבור. כיום, במרחק של זמן, אני יכולה להסתכל אחורה ולומר שזו ללא ספק הייתה בחירה ששינתה את חיי ללא היכר. הליווי התומך, הדינמיקה הקבוצתית, ההתנסויות המעשיות, הכלים הרבים מעולמות הנפש, הגוף והרוח, החיבור למסורות עתיקות והחשיפה לתכנים המקצועיים והתיאורטיים – הפגישו אותי מחדש עם עצמי וחברו לבסיס רחב ויציב בחיי האישיים ובעבודתי בקליניקה עם מטופלים."

לי וקיים
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

רוצה לשמוע על תחום
לימודי פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית ברידמן

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   למה כדאי ללמוד איתנו

   תכל’ס יש כל כך הרבה סיבות ובכל זאת הנה העיקריות
   חווית לימוד
   היברידית
   בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
   תרגול מעשי
   והתמחות
   התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
   שיתופי
   פעולה
   עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
   המרצים הטובים
   בארץ
   ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
   רידמן מלווה
   לקריירה
   ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
   רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
   כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך

   שלוש נקודות מחשבה עלינו

   סאלי רידמן

   מכללת רידמן היא הגשמת חזון של הגב’ סאלי רידמן עוד בשנת 1987 כשהקימה בית ספר קטן, בו לימדה בעצמה את תורת העיסוי כפי שלמדה בארצות-הברית. עם השנים בחרה סאלי צוות מורים איכותי, מקצועי בתחומו, המזדהה עם המכללה ועם גישתה המיוחדת ויחד הפכו את מכללת רידמן למוסד לימודי מהבולטים והחשובים מבין המוסדות ללימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית בארץ.

   המוטו של סאלי בפרט ומכללת רידמן בכלל הוא:

   "Healing Ourselves - Healing the Planet"

   ולפיו מכללת רידמן פועלת - מתוך ראיית בית הספר כבעל תפקיד חשוב ביצירתו של עולם טוב יותר ובהנחלתם של ידע ומודעות לקיומו של אורח חיים טבעי, עם התקווה הצפונה בכך לבריאות האדם ולשלמות היקום כולו. כביטוי לכך מעמיד בית הספר את הסטודנט ונטיות לבו במרכז מעיניו ודואג שהשירות והיחס האישי ישמר תמיד.

   למידה חדשנית

   במסגרת התוכנית המתמשכת שלנו להנגשת הלימודים, הקמנו אולפן הקלטות מקצועי, המאפשר לנו להוביל את תחום הלימודים המתוקשבים ברפואה משלימה, לייצר חוויה לימודית מקצועית וגם להוסיף מגוון רחב יותר של תכנים במתכונת מקוונת. חלק מתכני הלימוד ישודרו ב-LIVE וחלקם באופן מתוקשב, כלומר - יוקלטו ויהיו זמינים עבורכם בכל בזמן שתרצו. השיעורים המעשיים, ההתנסות האישית וכמובן המפגשים החברתיים, האירועים והפעילויות ימשיכו להתקיים בקמפוסים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לכל קורס מקוון יוצמד מרצה מסגל המרצים של רידמן אשר ילווה באופן אישי ומקצועי את הקורס ויהיה זמין לשאלות.

   להיות סטודנט

   אנו במכללת רידמן עושים הכל כדי להעניק לסטודנטים שלנו חוויית לימודים עשירה, מלאה, מעשירה ומהנה. הסטודנטים שלנו נהנים מהיצע רחב של תכניות לימוד להכשרת מטפלים המשלבות בין רפואות מסורתיות ובין רפואה מערבית מבוססת מחקר. מגוון תכניות הלימוד שאנחנו מציעים מצטיינות ברמת לימודים גבוהה ומוכרות הן על-ידי אוניברסיטאות ומכללות בחו"ל והן על-ידי האיגודים המקצועיים של מקצועות הרפואה המשלימה בישראל ובאירופה. בנוסף אנחנו מציעים גם מסלולי לימוד רב שנתיים וגם קורסי העשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית רחבה ומעמיקה עבורכם - מטפלים והקהל הרחב.

   אנחנו שמים דגש רב על הצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת, דלתנו פתוחה תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד וביתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימודים. בתקופת הלימודים במכללה יהיו לרשותכם מערכות למידה מתקדמות לניהול הלימודים, מלגות, הטבות וסיוע בשכ”ל, התמחות מעשית, ליווי תעסוקתי באמצעות רידמן קריירה, כנסים מקצועיים ואירועים שונים, סיפרייה עשירה ועוד.

   זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי