ללמוד טיפול רב תחומי במגע (HHP) ברידמן

לדעת לגעת, לדעת לרפא

טיפול רב תחומי במגע (HHP)
בית הספר לתרפיות המגע
תוכן מסך זה

רפלקסולוגיה, עיסוי, ארומתרפיה, תזונה טבעית, דמיון מודרך, NLP הם רק חלק מהכלים בהם מטפלים רב תחומיים משתמשים כדי להקל על כאבים, למנוע מחלות ולהזרים אנרגיה וחיוניות. המסלול הרב תחומי (HHP) משלב מומחיות וידע של אלפי שנים, ויכשיר אתכם לשלוט במיומנויות, טכניקות ושיטות טיפול שונות המשלימות זו את זו כדי להעניק טיפול מקצועי, מקיף ואחראי.

כמה נוח > למכללת רידמן יש קמפוסים זמינים ארצית:
תל אביב | חיפה | ירושלים | באר שבע | כנרת | אילת (בזכיינות ניהול פלוס)


לייעוץ ללא עלות
או להתקשר 5284*
אנחנו יודעים מה אנחנו, אבל איננו יודעים מה אנו יכולים להיות
וויליאם שייקספיר

איך הופכים למטפל/ת רב תחומי במגע (HHP)?

לימודי מטפל רב-תחומי במגע -HHP יכשירו אותך להיות מטפל רב-תחומי בתרפיות המגע לצד מבחר רחב של כלים טיפוליים טבעיים. התכנית מכילה בתוכה את מיטב ומירב הידע הקיים בתחום תרפיית המגע ביחד עם מערכת מקיפה של מיומנויות הטיפול ההוליסטי כגון אורח חיים בריא ונבון, מגוון שיטות אבחון וטיפול וכל זאת על בסיס תשתית מוצקה ורחבה של לימודי רפואה מערבית.

לימודי טיפול רב תחומי במגע נמשכים כ-3 שנים, אבל מאפשרים להתחיל לעבוד ולטפל כבר בסיום השנה הראשונה – בוחרים מגמה ראשית (רפלקסולוגיה או עיסוי) עד לתעודת מומחה ובנוסף, מגמה משנית עד לתעודת בכיר.

בשנה א' תהיה ברשותכם תעודת "רפלקסולוג מוסמך" ו-"מטפל בעיסוי", בכל שנת לימודים מוסיפים עוד מיומנויות טיפוליות בנוסף להתמחויות ממוקדות: שיאצו, טווינא או עיסוי שוודי.

תכנית הלימודים מותאמת אישית בהתאם לכישורים, היכולות והכוונות של כל סטודנטית וסטודנט וכוללת התנסויות מעשיות וקליניות נרחבות באוכלוסיות מיוחדות בליווי אישי של מרצה בכיר.

הערך המוסף שלנו עבורכם

 •         ללמוד לתעודת מטפל   HHP- Holistic Health Practitioner
 •         להתמחות בתרפיות המגע ברמה הגבוהה ביותר – מעל ומעבר לאמות המידה המקובלות בישראל
 •         לרכוש טכניקות מגוונות להרחבת המענה הטיפולי והקהל הפוטנציאלי בקליניקה שלך
 •         לרכוש ניסיון מעשי וביטחון עצמי ביכולותיך הטיפוליות במסגרת הסטאז'
 •         להשתלב בשוק העבודה כבר בסיום שנה א'
 •         לקבל הטבה ייחודית: מיטת טיפולים (בשווי 800 ש"ח)
 •         ליווי לקריירה עם "רידמן קריירה"
 •         למסיימי התכנית: קורס "כלים להקמת קליניקה מצליחה" (שווי הקורס 1,800 ש"ח)
 •         אפשרות להירשם כחברים באיגוד האמריקאי ABMP – הגוף המוביל בארה"ב בתחום תרפיות המגע, המציע לכם מגוון קורסים מקוונים, הדרכות וידאו מקצועיות והטבות נוספות- ללא תשלום
 •         סדנאות, הרצאות מומחים מחו"ל, חוגים וקורסי העשרה

·         למידה עם צוות המרצים המוביל והאיכותי בישראל

מימון לימודים

אנחנו ברידמן מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום, כולל פריסת תשלומים נוחה בזכות שיתוף פעולה עם קרן שכ"ל ומימון לימודים מלא על-ידי מוסדות המדינה כמו ביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הקליטה והרווחה, משרד החינוך, גמול השתלמות ומלגות פרטיות נוספות.

הנהלה פדגוגית

סגל המרצים

זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה

תכנית הלימודים | התמחויות | התנסות מעשית

תכנית הלימודים | התמחויות | התנסות מעשית

מגמה תלת-שנתית (אפשר ללמוד שנה אחת עד שלוש שנים)

 

ההתמחויות שלנו:

רפלקסולוגיה | עיסוי אינטגרטיבי | שיאצו | טווינא

 

התנסות מעשית בקליניקת המתמחים

ההכנה לחיים מקצועיים היא חלק בלתי נפרד מההכשרה שלכם. כחלק מפרויקט הדגל שלנו, סטאז' בקהילה תעברו התנסויות קליניות במוסדות קהילתיים, קליניקות לימודיות ומרכזים רפואיים כמו למשל, בתי החולים  תל השומר, שערי צדק, וולפסון, איכילוב, באר יעקב והמרכז השיקומי רעות.

 

רידמן קריירה

עם סיום הלימודים, תוכלו להיעזר באתר "רידמן קריירה", שם תמצאו את המשרות השוות ביותר מהמעסיקים הגדולים בישראל לרבות קופות ובתי החולים הנותנים עדיפות לבוגרים שלנו.

תעודות

בסיום השנה הראשונה, ולאורך כל תקופת הלימודים מוענקות תעודות הסמכה מקצועיות שיאפשרו לכם להתחיל לעבוד בתחום, ולצבור ניסיון כבר בזמן הלימודים.
 • שנה א׳
  • חסר
 • שנה ב׳
  • חסר
 • שנה ג'
  • חסר

מסלול לימודים זה זמין בקמפוסי רידמן הבאים

תל אביב ירושלים חיפה באר שבע כנרת
ורד וינרה יוסף

"למדתי אצל אחד המרצים הבכירים ברידמן, שלימד אותנו בצורה מאוד יסודית, מעניינת ומעשירה. כל הכלים שלמדתי משמשים אותי בטיפולים עם הלקוחות שלי. יש המון ביקוש למעסים ומטפלים במקצועות המגע: גם בקופות חולים המשלימות, וגם בקליניקות פרטיות, מכוני ספא, בתי מלון וצימרים. כמובן גם אפשר להיות עצמאי ולטפל בבית הלקוח או בקליניקה פרטית. זה תחום עם המון אפשרויות פרנסה. הביקוש פשוט אדיר, והמשכורות הפוטנציאליות הן הרבה מעבר למשכורת הממוצעת במשק. זה מאוד תלוי בבנאדם, אפשר שזה יהיה מקצוע כהשלמת הכנסה של כמה אלפי ש"ח בחודש, ואפשר כעבודה עיקרית ולהגיע למשכורות הרבה מעבר לממוצע במשק."

ורד וינרה יוסף
נופר ממן

"'נוכחות' זו המילה שמתארת את חווית הלימודים שלי במכללת רידמן. צוות המורים שלימד אותנו היה נוכח בשבילנו במלוא מובן המילה. מעבר ללימוד של המקצוע בצורה יסודית, מעמיקה ומעשירה, הם פשוט היו שם לכל עניין, עם יחס חם, אנושי, ומעצים. זה מה שעושה את המכללה הזאת לכ"כ מיוחדת: חומר אנושי משובח. יש תחושה שכולם נמצאים שם בשבילך, דואגים שתבין הכל, ותרכוש את המקצוע בצורה הטובה ביותר. הלימודים ברידמן הם שילוב מושלם של אנושיות ומקצועיות. מרוב שנהניתי שם נהייתי עוזרת הוראה, בנוסף לעבודה כמטפלת עצמאית ברפלקסולוגיה ועיסוי."

נופר ממן
אבישג דהן

אין ספק שההחלטה ללמוד ברידמן הייתה מהטובות שלקחתי בחיים שלי. הלימודים סופר מקצועיים ופרקטיים, הכלים שרכשתי עד היום משמשים אותי בקליניקה. כבר מהשיעור הראשון התנסינו בטיפול, ותרגלנו אחד על השנייה בהנחיית המרצים. היום אני בעלת קליניקה פרטית, יש ביקוש אדיר לתחומים שלמדתי – עיסוי ורפלקסולוגיה, ואני מתפרנסת בכבוד ובהנאה. כשאני צריכה עצה או עזרה אני מתייעצת עם המורים והחברים שרכשתי בלימודים

אבישג דהן
אבישי רובנר

"כשהשתחררתי מהצבא חיפשתי ללמוד מקצוע שאוכל לעבוד בו כל החיים, להתפרנס ממנו בכבוד ולא פחות חשוב – ליהנות מהדרך. התחלתי לימודי טיפול רב תחומי במגע (HPP) וסיימתי מסלול מלא של רפלקסולוגיה ועיסוי. מיד עם סיום הלימודים התחלתי לעבוד כמטפל בקופת חולים כללית, ואחרי כמה שנים עברתי לעבוד ב"מכבי טבעי". כיום אני בעל קליניקה מצליחה במרכז הכרמל בחיפה."

אבישי רובנר
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

רוצה לשמוע על תחום
לימודי טיפול רב תחומי במגע (HHP) ברידמן

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   למה כדאי ללמוד איתנו

   תכל’ס יש כל כך הרבה סיבות ובכל זאת הנה העיקריות
   חווית לימוד
   היברידית
   בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
   תרגול מעשי
   והתמחות
   התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
   שיתופי
   פעולה
   עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
   המרצים הטובים
   בארץ
   ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
   רידמן מלווה
   לקריירה
   ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
   רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
   כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך

   שלוש נקודות מחשבה עלינו

   סאלי רידמן

   מכללת רידמן היא הגשמת חזון של הגב’ סאלי רידמן עוד בשנת 1987 כשהקימה בית ספר קטן, בו לימדה בעצמה את תורת העיסוי כפי שלמדה בארצות-הברית. עם השנים בחרה סאלי צוות מורים איכותי, מקצועי בתחומו, המזדהה עם המכללה ועם גישתה המיוחדת ויחד הפכו את מכללת רידמן למוסד לימודי מהבולטים והחשובים מבין המוסדות ללימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית בארץ.

   המוטו של סאלי בפרט ומכללת רידמן בכלל הוא:

   "Healing Ourselves - Healing the Planet"

   ולפיו מכללת רידמן פועלת - מתוך ראיית בית הספר כבעל תפקיד חשוב ביצירתו של עולם טוב יותר ובהנחלתם של ידע ומודעות לקיומו של אורח חיים טבעי, עם התקווה הצפונה בכך לבריאות האדם ולשלמות היקום כולו. כביטוי לכך מעמיד בית הספר את הסטודנט ונטיות לבו במרכז מעיניו ודואג שהשירות והיחס האישי ישמר תמיד.

   למידה חדשנית

   במסגרת התוכנית המתמשכת שלנו להנגשת הלימודים, הקמנו אולפן הקלטות מקצועי, המאפשר לנו להוביל את תחום הלימודים המתוקשבים ברפואה משלימה, לייצר חוויה לימודית מקצועית וגם להוסיף מגוון רחב יותר של תכנים במתכונת מקוונת. חלק מתכני הלימוד ישודרו ב-LIVE וחלקם באופן מתוקשב, כלומר - יוקלטו ויהיו זמינים עבורכם בכל בזמן שתרצו. השיעורים המעשיים, ההתנסות האישית וכמובן המפגשים החברתיים, האירועים והפעילויות ימשיכו להתקיים בקמפוסים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לכל קורס מקוון יוצמד מרצה מסגל המרצים של רידמן אשר ילווה באופן אישי ומקצועי את הקורס ויהיה זמין לשאלות.

   להיות סטודנט

   אנו במכללת רידמן עושים הכל כדי להעניק לסטודנטים שלנו חוויית לימודים עשירה, מלאה, מעשירה ומהנה. הסטודנטים שלנו נהנים מהיצע רחב של תכניות לימוד להכשרת מטפלים המשלבות בין רפואות מסורתיות ובין רפואה מערבית מבוססת מחקר. מגוון תכניות הלימוד שאנחנו מציעים מצטיינות ברמת לימודים גבוהה ומוכרות הן על-ידי אוניברסיטאות ומכללות בחו"ל והן על-ידי האיגודים המקצועיים של מקצועות הרפואה המשלימה בישראל ובאירופה. בנוסף אנחנו מציעים גם מסלולי לימוד רב שנתיים וגם קורסי העשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית רחבה ומעמיקה עבורכם - מטפלים והקהל הרחב.

   אנחנו שמים דגש רב על הצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת, דלתנו פתוחה תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד וביתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימודים. בתקופת הלימודים במכללה יהיו לרשותכם מערכות למידה מתקדמות לניהול הלימודים, מלגות, הטבות וסיוע בשכ”ל, התמחות מעשית, ליווי תעסוקתי באמצעות רידמן קריירה, כנסים מקצועיים ואירועים שונים, סיפרייה עשירה ועוד.

   זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי