ללמוד אימון ליצירת זוגיות ברידמן

מאמנים לזוגיות מאושרת

התמחות באימון לזוגיות ומערכות יחסים
בית הספר לאימון הוליסטי ו-NLP
תוכן מסך זה

אהבה, זוגיות בריאה או מערכת יחסים משמעותית היא משאלת-לב עבור רבים, ועם הצורך והרצון עולים גם הרבה שאלות ואתגרים. ההתמחות באימון ליצירת זוגיות תצייד אתכם בכלים, ותאפשר לכם ללוות, להדריך ולכוון מתאמנים ומטופלים במציאת זוגיות משמעותית, לסייע בפתרון משברים ולהתמודד עם פרידות. ההתמחות מתאימה למאמנים, מטפלים ויועצים שרוצים להרחיב את כישוריהם ולהגיע לקהל לקוחות חדש בתחום הזוגיות.

כמה נוח > למכללת רידמן יש קמפוסים זמינים ארצית:
תל אביב | חיפה | ירושלים | באר שבע | כנרת | אילת (בזכיינות ניהול פלוס)


לייעוץ ללא עלות
או להתקשר 5284*
תחיה כאילו אתה תמות מחר, תלמד כאילו אתה תחיה לנצח
מוהנדס גנדי

איך הופכים למאמנים לזוגיות?

לימודי התמחות בזוגיות כוללים 14 מפגשים ויכשירו אתכם לאמן זוגות, ביחד ולחוד משלב בניית התקשורת ויצירת הזוגיות, דרך שימור האהבה וחיזוק הקשר ועד לניהול נכון של משברים ופרידות.

השיטה ההוליסטית מבוססת על עקרונות הקואצ'ינג הקלאסיים ומרחיבה אותם אל עולמות הרגש, גוף-נפש, הוויה ותודעה, ליצירת אימפקט אימוני משמעותי.

תכנית ההכשרה מיועדת למאמנים, מטפלים או יועצים שרוצים לשפר יכולות, להרחיב את ארגז הכלים ולהגיע לקהל לקוחות חדש בתחום הזוגיות.

הערך המוסף שלנו עבורכם

 • שילוב תיאוריות טיפוליות עם למידה והתנסויות מעשיות
 • נגיעה בעולמות הפסיכולוגיה, חקר המוח והשפעות הדיגיטל
 • למידה עם צוות המרצים המוביל והאיכותי בישראל
 • תכנית "רידמן קריירה" שתלווה אתכם בשלבי הקריירה הראשונים

מימון לימודים

אנחנו ברידמן מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום, כולל פריסת תשלומים נוחה בזכות שיתוף פעולה עם קרן שכ"ל ומימון לימודים מלא על-ידי מוסדות המדינה כמו ביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הקליטה והרווחה, משרד החינוך, גמול השתלמות ומלגות פרטיות נוספות.

הנהלה פדגוגית והמרצה ללימודי אימון הוליסטי

זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה

תכנית הלימודים | התמחויות | התנסות מעשית

ההתמחויות שלנו:

יצירת קשרים  | טיפוח זוגיות | פרידות ומשברים

 

התנסות מעשית

עם סיום ההתמחות תוכלו לאמן פנויים ופנויות ליצירת זוגיות, תוך כדי זיהוי מדויק של החסמים המעכבים והכוונת המתאמנים ליצירת זוגיות. בנוסף, תוכלו לאמן זוגות, ביחד ולחוד, לתקשורת, ניהול משברים, טיפוח המשיכה וחיזוק האהבה, או לחילופין, לפרידה בצורה מיטבית.

ההתמחות שמה דגש על איתור אתגרים משמעותיים, הבנת הדינמיקה הסמויה בזוגיות ומתן מענה לצורך יצירת פריצות דרך.

 

רידמן קריירה

עם סיום הלימודים, תוכלו להיעזר באתר "רידמן קריירה", שם תמצאו את המשרות השוות ביותר מהמעסיקים הגדולים בישראל לרבות קופות ובתי החולים הנותנים עדיפות לבוגרים שלנו.

תעודות

בוגרי ההתמחות לזוגיות יקבלו תעודת הסמכה ממכללת רידמן, אשר חברה בלשכת המאמנים בישראל.

הכרה

התכנית לאימון הוליסטי של מכללת רידמן מוכרת על-ידי לשכת המאמנים בישראל, ארגון הגג של המאמנים ובתי הספר להכשרת מאמנים בישראל. השותפות בתהליך ההסמכה על פי כללי הלשכה מחייבת אותנו לעמוד בדרישות המקצועיות הגבוהות ביותר לכל אורך שלבי ההכשרה וההסמכה כדי לספק לסטודנטים שלנו את המסגרת הראויה לצמיחה והצלחה לאורך כל תקופת הלימודים ובמהלך תקופת הסטאז' על מנת שיהיו המאמנים הטובים ביותר. בסיום הלימודים בוגרי התוכנית זכאים לתעודת מאמן הוליסטי ותעודת מאמן מוסמך מטעם הלשכה.

מסלול לימודים זה זמין בקמפוסי רידמן הבאים

תל אביב ירושלים חיפה כנרת
דניאל שביט

"הגעתי להתמחות הזו מתוך רצון להתפתחות אישית ומקצועית בתור מאמנת הוליסטית. התכנים שלמדתי בתכנית והכלים שקיבלתי הם כל כך מגוונים וממש עוזרים לי בחיי היום-יום שלי וגם תורמים לי ברמה המקצועית בתוך הקליניקה. באמצעות הלימודים למדתי לזהות על מערכות יחסים קודמות שעיכבו אותי מלהתקדם ולהתפתח, וכיום כשאני מאמנת למציאת זוגיות ומגיעה יחד עם המתאמנים שלי לפריצות דרך משמעותיות זה ממלא אותי בתחושת סיפוק אדירה. הכלים מתאימים למגוון רחב של מטופלים, בגילאים שונים ומגדרים שונים."

דניאל שביט
בר גרין

"רכשתי בהתמחות כלים המהווים חלק אינטגרלי מהחיים שלי, הם משמשים אותי בקליניקה ובחיי האישיים. בזכות ההתמחות אני מגיעה עם המתאמנים שלי לפריצות דרך משמעותיות, והתוצאות שהם מקבלים בתהליך הם הרבה יותר יעילות. הלימודים גם השפיעו על חיי האישיים: הפכתי להיות בת זוג הרבה יותר מכילה, הרבה יותר תומכת, פחות שיפוטית. למדתי להפריך כל כך הרבה מיתוסים ופרדיגמות על זוגיות ולדעת איך לנטרל כל מיני דפוסי פעולה ממערכות יחסים קודמות על ידי מודעות וכלים פרקטיים. היום אני יכולה לראות איך הדפוסים האלה משתנים במערכות היחסים שלי עם בן הזוג, עם חברות וגם ביני לבין עצמי."

בר גרין
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

רוצה לשמוע על תחום
לימודי התמחות באימון לזוגיות ומערכות יחסים ברידמן

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   למה כדאי ללמוד איתנו

   תכל’ס יש כל כך הרבה סיבות ובכל זאת הנה העיקריות
   חווית לימוד
   היברידית
   בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
   תרגול מעשי
   והתמחות
   התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
   שיתופי
   פעולה
   עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
   המרצים הטובים
   בארץ
   ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
   רידמן מלווה
   לקריירה
   ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
   רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
   כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך

   שלוש נקודות מחשבה עלינו

   סאלי רידמן

   מכללת רידמן היא הגשמת חזון של הגב’ סאלי רידמן עוד בשנת 1987 כשהקימה בית ספר קטן, בו לימדה בעצמה את תורת העיסוי כפי שלמדה בארצות-הברית. עם השנים בחרה סאלי צוות מורים איכותי, מקצועי בתחומו, המזדהה עם המכללה ועם גישתה המיוחדת ויחד הפכו את מכללת רידמן למוסד לימודי מהבולטים והחשובים מבין המוסדות ללימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית בארץ.

   המוטו של סאלי בפרט ומכללת רידמן בכלל הוא:

   "Healing Ourselves - Healing the Planet"

   ולפיו מכללת רידמן פועלת - מתוך ראיית בית הספר כבעל תפקיד חשוב ביצירתו של עולם טוב יותר ובהנחלתם של ידע ומודעות לקיומו של אורח חיים טבעי, עם התקווה הצפונה בכך לבריאות האדם ולשלמות היקום כולו. כביטוי לכך מעמיד בית הספר את הסטודנט ונטיות לבו במרכז מעיניו ודואג שהשירות והיחס האישי ישמר תמיד.

   למידה חדשנית

   במסגרת התוכנית המתמשכת שלנו להנגשת הלימודים, הקמנו אולפן הקלטות מקצועי, המאפשר לנו להוביל את תחום הלימודים המתוקשבים ברפואה משלימה, לייצר חוויה לימודית מקצועית וגם להוסיף מגוון רחב יותר של תכנים במתכונת מקוונת. חלק מתכני הלימוד ישודרו ב-LIVE וחלקם באופן מתוקשב, כלומר - יוקלטו ויהיו זמינים עבורכם בכל בזמן שתרצו. השיעורים המעשיים, ההתנסות האישית וכמובן המפגשים החברתיים, האירועים והפעילויות ימשיכו להתקיים בקמפוסים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לכל קורס מקוון יוצמד מרצה מסגל המרצים של רידמן אשר ילווה באופן אישי ומקצועי את הקורס ויהיה זמין לשאלות.

   להיות סטודנט

   אנו במכללת רידמן עושים הכל כדי להעניק לסטודנטים שלנו חוויית לימודים עשירה, מלאה, מעשירה ומהנה. הסטודנטים שלנו נהנים מהיצע רחב של תכניות לימוד להכשרת מטפלים המשלבות בין רפואות מסורתיות ובין רפואה מערבית מבוססת מחקר. מגוון תכניות הלימוד שאנחנו מציעים מצטיינות ברמת לימודים גבוהה ומוכרות הן על-ידי אוניברסיטאות ומכללות בחו"ל והן על-ידי האיגודים המקצועיים של מקצועות הרפואה המשלימה בישראל ובאירופה. בנוסף אנחנו מציעים גם מסלולי לימוד רב שנתיים וגם קורסי העשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית רחבה ומעמיקה עבורכם - מטפלים והקהל הרחב.

   אנחנו שמים דגש רב על הצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת, דלתנו פתוחה תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד וביתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימודים. בתקופת הלימודים במכללה יהיו לרשותכם מערכות למידה מתקדמות לניהול הלימודים, מלגות, הטבות וסיוע בשכ”ל, התמחות מעשית, ליווי תעסוקתי באמצעות רידמן קריירה, כנסים מקצועיים ואירועים שונים, סיפרייה עשירה ועוד.

   זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי