ללמוד אימון הוליסטי (קואצ'ינג) ברידמן

להפוך חלומות למציאות

אימון הוליסטי
בית הספר לאימון הוליסטי ו-NLP
תוכן מסך זה

בית הספר לאימון הוליסטי ו- NLP של מכללת רידמן הוא מהראשונים והחדשניים בתחומו בארץ. בבית הספר נלמדים עקרונות האימון השונים תוך התמקדות והסתכלות שלמה והוליסטית על כל רבדיו של האדם – גוף, תודעה ונפש.

היכולת להשפיע לשינוי בחיי האחר היא זכות גדולה. היא זו שדוחפת אותנו לגעת בליבם ובנפשם של סטודנטים, ליצור בחייהם פריצת דרך משמעותית אל עבר חיים טובים, מלאים ורגועים יותר, ולהפוך אותם לאנשי מקצוע מיומנים שעתידים להעביר הלאה את אותם תהליכים בחייהם של אחרים.

במכללת רידמן אנו רואים קשר הדוק בין תחום האימון לתחומי הריפוי ההוליסטי. לאור זאת, בית הספר לאימון הוליסטי (קואצ'ינג הוליסטי), שתוכנית הדגל היוקרתית שלו היא ההכשרה למקצוע "מאמן/ת הוליסטי", משלב עומק ליצירת הוויית אימון רב-תחומית ודמות מאמן/ת השולט/ת במגוון רחב של כלים.

הגישה האימונית-הוליסטית רואה את האדם כמכלול של מחשבות, רגשות ותחושות גופניות ולא רק כיישות קוגנטיבית-משימתית, ומכאן כוחה.

מטרת האימון היא ליצור שינויים מהירים, להתמודד עם מחסומים, להשתחרר ממצבי תקיעות ולהשאיר מאחור פחדים ורגשות שליליים. כל אלה באים לידי ביטוי בהכשרה ייחודית זו.

הלימודים בבית בספר לאימון הוליסטי ו-NLP של מכללת רידמן שמים דגש על התפתחותם האישית של התלמידים ויכולתם ליצור פריצת דרך משמעותית אל עבר חיים טובים, מלאים ורגועים יותר, אשר בתורם, יהפכו אותם לאנשי מקצוע מיומנים שעתידים להעביר הלאה את אותם תהליכים בחייהם של אחרים. תכנית הלימוד עונה לדרישות המקצועיות הגבוהות ביותר ומוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל.

חזון בית הספר לאימון הוליסטי:

אנו מונעים מחזון עוצמתי ובמסגרתו שמנו לעצמנו למטרה לגעת בליבם ובנפשם של תלמידנו ולהוות עבורם אבן דרך משמעותית לפריצת דרך בחייהם, לחיים טובים, מוגשמים ורגועים יותר. ובד בבד, לפתח אותם כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה עם יכולת להעביר הלאה את תהליכי השינוי המשמעותיים שעברו בעצמם.

מבחינתנו, מאמנים הם לא אנשים רגילים, וכך, הלימודים מצמיחים, מפיחים השראה ועוצמה ומשפיעים על התלמידים להתפתח לגרסה הטובה יותר של עצמם, וכך הם צומחים להיות מאמנים הוליסטים עוצמתיים ומשפיעים.

הערכים של ביה"ס לאימון הוליסטי:

חדשנות ושיפור מתמיד: תוכנית הלימודים מתחדשת ומתעדכנת תדיר ומשלבת מגוון תיאוריות וגישות.
פרקטיות: תוכנית הלימודים רחבה ומעמיקה ונלמדת באופן מובנה כאשר התיאוריה מתורגמת לכלים ולתובנות שימושיות.
השראה: השיעורים מועברים ברוח חיה ורעננה ומעוררים לשינוי וחיים טובים יותר.
כיף: השיעורים כיפיים, מתובלים בחוש הומור וקלילות. חוויה של אנושיות, אינטימיות ומשפחתיות בקבוצות הלימוד. יחס חם, אוהב ועוטף מהצוות.

כמה נוח > למכללת רידמן יש קמפוסים זמינים ארצית:
תל אביב | חיפה | ירושלים | באר שבע | כנרת | אילת (בזכיינות ניהול פלוס)


לייעוץ ללא עלות
או להתקשר 5284*
כל ההישגים הגדולים דורשים זמן
מאיה אנג'לו

איך הופכים למאמנים הוליסטים?

תוכנית הלימודים מפתיעה בהיקפה ובעומקה, אלו הם חלק מהתכנים הנלמדים:

• מודל האימון ההוליסטי והשילוב המופלא גוף, נפש ותודעה, הכולל ערכים, צרכים, רצונות, רגשות, הלך רוח, מצב רוח, מנגנונים מוחיים, הוויה, פחדים וחסמים, התעוררות פיזיולוגית חיובית ושלילית.
• זיהוי וטיפול בחסמים המעכבים הגשמה, צרכים כבורות שואבים, פגיעות בערך העצמי.
• ביטחון עצמי, הערכה עצמית, ערך עצמי ודימוי עצמי.
• ניהול התודעה הרגשית אל מול התודעה הרציונלית.
• איתור מחשבות אוטומטיות במרתף הנפשי והתמודדות עמן.
• מנגנונים ביולוגיים הפועלים מן המוח השורד ומייצרים פחדים ומנגנוני הגנה.
• המוח ויכולותיו השונות ליצירת שינוי.
• כלים לחיזוק, העצמה ושחזור הצלחות.
• אומנות ההצלחה, שיטת הקייזן וסגנונות התנהלות.
• הגוף המדבר ושלושת ממדי הנפש.
• סגנונות תקשורת, תקשורת מעצימה ומקרבת.
• הפנייה לזיכרון הרגשי ותיקון חוויות היסטוריות.

הערך המוסף שלנו עבורכם

 • הכשרה מקצועית מקיפה וייחודית ברמה הגבוהה ביותר שתכין אתכם בצורה הטובה ביותר לעבודה עם מתאמנים לתיווך שינוי.
 • מסע אישי ומקצועי בתוכנית "משנה חיים" שבכוחה ליצור שינוי משמעותי בחייך.
 • מגוון חוויות: הרצאות ודיונים, סימולציות, תרגולים, אימוני עמיתים והתנסויות בכלים חדשניים ומקוריים.
 • קרן גילת מלמדת בעצמה את כל תוכנית הלימודים של שנה א', תוכנית הלימודים היא פיתוח של קרן בהתבסס על 15 שנות ניסיון וידע עשיר.
 • פרקטיקום המורכב ממפגשי הדרכה אישיים וקבוצתיים של סופרוויזורים מנוסים.
 • תהליכי אימון אישיים מצוות המאמנים של ביה"ס לאימון הוליסטי אשר נבחרו בקפידה בתעריפים מוזלים.
 • הכרה מלשכת המאמנים בישראל.
 • לימודים היברידיים אשר מאפשרים הגעה פרונטלית לקמפוס תל אביב או הצטרפות בזום. כל השיעורים מוקלטים וניתנים לצפייה חוזרת. כל המצגות והכלים מנוהלים במודל ונגישים לתלמידים.

מימון לימודים

אנחנו ברידמן מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום, כולל פריסת תשלומים נוחה בזכות שיתוף פעולה עם קרן שכ"ל ומימון לימודים מלא על-ידי מוסדות המדינה כמו ביטוח לאומי, משרד הביטחון, משרד הקליטה והרווחה, משרד החינוך, גמול השתלמות ומלגות פרטיות נוספות.

הנהלה פדגוגית והמרצה ללימודי אימון הוליסטי

סגל הסופרוויזורים המקצועי

זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה

תכנית הלימודים | התמחויות | התנסות מעשית

ההתמחויות שלנו:

התמחות באימון לזוגיות – ההתמחות באימון ליצירת זוגיות תצייד אתכם בכלים, ותאפשר לכם ללוות, להדריך ולכוון מתאמנים ומטופלים במציאת זוגיות משמעותית, לסייע בפתרון משברים ולהתמודד עם פרידות. ההתמחות מתאימה למאמנים, מטפלים ויועצים שרוצים להרחיב את כישוריהם ולהגיע לקהל לקוחות חדש בתחום הזוגיות.

לימודי המשך למתקדמים – קורס מאסטר קואץ'.

התמחות בקריירה והגשמה עצמית.

התמחות באימון קבוצתי.

התמחות בניהול רגשי ושחרור מחרדות.

התמחות בריפוי מטראומות למאמנים.

התמחות באימון למנהיגות ומנהלים.

התנסות מעשית בקליניקת המתמחים

ההכנה לחיים המקצועיים היא חלק בלתי נפרד מההכשרה שלכם, ובמסגרת הלימודים תשלימו כ-100 שעות אימון בהדרכה צמודה וליווי של מאמנים מהשורה הראשונה בישראל. על פי הנחיות הלשכה, לפחות מחצית ממפגשי האימון שתערכו יהיו בתשלום סמלי לכיסכם.

רידמן קריירה

עם סיום הלימודים, תוכלו להיעזר באתר "רידמן קריירה", שם תמצאו את המשרות השוות ביותר מהמעסיקים הגדולים בישראל לרבות קופות ובתי החולים הנותנים עדיפות לבוגרים שלנו.

תעודות

התכנית לאימון הוליסטי של מכללת רידמן מוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל, ארגון הגג של המאמנים ובתי הספר להכשרת מאמנים בישראל.
 • שנה א
  • תעודת "סיום קורס עיוני להכשרת מאמנים הוליסטים" מטעם מכללת רידמן ועל פי דרישות לשכת המאמנים בישראל.
 • שנה ב
  • תעודת "מאמן אישי הוליסטי" מטעם מכללת רידמן ועל פי דרישות לשכת המאמנים בישראל.

הכרה

התכנית לאימון הוליסטי של מכללת רידמן מוכרת על-ידי לשכת המאמנים בישראל, ארגון הגג של המאמנים ובתי הספר להכשרת מאמנים בישראל. השותפות בתהליך ההסמכה על פי כללי הלשכה מחייבת אותנו לעמוד בדרישות המקצועיות הגבוהות ביותר לכל אורך שלבי ההכשרה וההסמכה כדי לספק לסטודנטים שלנו את המסגרת הראויה לצמיחה והצלחה לאורך כל תקופת הלימודים ובמהלך תקופת הסטאז' על מנת שיהיו המאמנים הטובים ביותר. בסיום הלימודים בוגרי התוכנית זכאים לתעודת מאמן הוליסטי ותעודת מאמן מוסמך מטעם הלשכה.

מסלול לימודים זה זמין בקמפוסי רידמן הבאים

תל אביב ירושלים חיפה כנרת
מיכל דור

"בחרתי לרכוש את הידע המקצועי וההכשרה שלי ברידמן, ראשית, כיוון שחרוט על דגלה החיבור בין האימון הקלאסי לגישה ההוליסטית אליה אני מחוברת, ושנית, בזכות מנהלת בית הספר לאימון, קרן גילת. חווית הלימודים ברידמן הייתה עוטפת ואינטימית ואפשרה לי מרחב בטוח לעבור בעצמי תהליך שינוי וריפוי דרך חווית הלמידה וההתנסות בידע ובכלים שרכשתי בעצמי. כל זה, בליווי של סגל מקצועי, שנתן מענה לכל שאלה והתמודדות, בדרך להכשרה. לאחר שסיימתי את ההכשרה העיונית והפרקטיקום התחלתי לאמן כמעט במשרה מלאה בקליניקה בתל אביב."

מיכל דור
נועה טנא צור

"הלימודים היו עבורי צעד משנה חיים. ברגע שהשיעור הראשון התחיל, הרגשתי שאני במקום הנכון, הכרתי שותפים לדרך ולתהליך, שחלקם הפכו למשפחה. בשיעור החזון, ראיתי את הקליניקה שלי לנגד עיניי וכשסיימתי את הסטאז' התחלתי לקבל בה מתאמנים. קרן וצוות המדריכים שימשו מקור השראה עבורי וסייעו בכל דילמה ושאלה שעלתה. הלימודים ברידמן מקצועיים ומעמיקים בהשוואה למקומות אחרים שבדקתי, ואשמח להמליץ לכל מי שעדיין מתלבט."

נועה טנא צור
ארזה דרור

"תקופה ארוכה ניסיתי לזהות ולדייק את הקריירה שלי, בשאיפה לצאת לדרך עצמאית. כשהתחלתי לחקור את הנושא ונתקלתי בלימודי אימון הוליסטי ברידמן זה הרגיש כל כך נכון ומדויק. הייחודיות של תכנית הלימודים היא השילוב של תאוריה עם פרקטיקה, למידת מקצוע במקביל לתהליך אישי ולימודים בקבוצה בד בבד עם אווירה אינטימית. הלימודים העניקו לי כלים להתנהל בחיי האישיים וידע להתנהל בקליניקה מקצועית. היום יש לי קליניקה פעילה ומלאה לאימון הוליסטי, אני מלווה אנשים במגוון תחומי חיים – קריירה, מערכות יחסים , זוגיות ועוד."

ארזה דרור
גבריאלה מורדוכוביץ

"כשהחלטתי שאני רוצה ללמוד אימון הוליסטי חיפשתי מוסד לימודים מקצועי שיעניק לי את כל הכלים כדי להפוך למטפלת מוסמכת. כאשר הגעתי לפגישת הייעוץ במכללת רידמן בקמפוס רמת אביב, מיד הבנתי כי שם ארצה ללמוד. התחברתי לאנרגיה של המקום ולתוכנית הלימודים. הרצון עוד התחזק אחרי שהגעתי לשיעור ניסיון ושמעתי את קרן גילת מעבירה אותו. החוויה של הלימודים ברידמן הייתה מושלמת. המרצים היו טובים יותר ממה שיכולתי לצפות, מקצועיים, רציניים, ברורים ותומכים."

גבריאלה מורדוכוביץ
דורין צברי

"הבחירה שלי ברידמן הרגישה מדויקת מהרגע הראשון. לא הכרתי את מכללת רידמן היטב וחיפשתי מקום מקצועי ללימודי אימון בשיטה ההוליסטית. כשהגעתי לפגישת ייעוץ עם גליה, ולאחר שיחה נעימה, היא הציעה שאכנס לשיעור ואציץ. עברו כבר שנתיים וחצי מאז ואני זוכרת את העשר דקות האלה בברור, קרן המופלאה, שמנצחת על הקורסים, שבתה אותי בתשוקה ובמקצועיות שלה. לא הייתי צריכה יותר מזה. ידעתי שמהקורס הזה אצא עם מסגרת הסדר והידע שלהם הייתי צמאה בשביל לאפשר לאנשים מרחב שבו הם מייצרים שינוי בחייהם."

דורין צברי
תמיר בלכר

"כשהגעתי לפגישת הייעוץ ברידמן כבר הרגשתי בית, היה משהו באנרגיות של המקום שתפס אותי מיד. ככל ששמעתי על הלימודים ועל התכנים שאלמד, כך התלהבתי והתרגשתי יותר ויותר. כשדיברתי עם קרן מנהלת הקורס, כבר הייתי בטוח שאני הולך ללמוד אימון הוליסטי ברידמן. היא השרתה עלי רוגע, והרגשה שמדובר בלימודים רציניים ומקיפים. הכלים והמושגים שלמדתי סייעו לי להכיר את עצמי טוב יותר, ולאחר שלמדתי והפנמתי אותם אני יכול לעזור גם לאנשים אחרים."

תמיר בלכר
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

רוצה לשמוע על תחום
לימודי אימון הוליסטי ברידמן

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   למה כדאי ללמוד איתנו

   תכל’ס יש כל כך הרבה סיבות ובכל זאת הנה העיקריות
   חווית לימוד
   היברידית
   בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
   תרגול מעשי
   והתמחות
   התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
   שיתופי
   פעולה
   עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
   המרצים הטובים
   בארץ
   ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
   רידמן מלווה
   לקריירה
   ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
   רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
   כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך

   שלוש נקודות מחשבה עלינו

   סאלי רידמן

   מכללת רידמן היא הגשמת חזון של הגב’ סאלי רידמן עוד בשנת 1987 כשהקימה בית ספר קטן, בו לימדה בעצמה את תורת העיסוי כפי שלמדה בארצות-הברית. עם השנים בחרה סאלי צוות מורים איכותי, מקצועי בתחומו, המזדהה עם המכללה ועם גישתה המיוחדת ויחד הפכו את מכללת רידמן למוסד לימודי מהבולטים והחשובים מבין המוסדות ללימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית בארץ.

   המוטו של סאלי בפרט ומכללת רידמן בכלל הוא:

   "Healing Ourselves - Healing the Planet"

   ולפיו מכללת רידמן פועלת - מתוך ראיית בית הספר כבעל תפקיד חשוב ביצירתו של עולם טוב יותר ובהנחלתם של ידע ומודעות לקיומו של אורח חיים טבעי, עם התקווה הצפונה בכך לבריאות האדם ולשלמות היקום כולו. כביטוי לכך מעמיד בית הספר את הסטודנט ונטיות לבו במרכז מעיניו ודואג שהשירות והיחס האישי ישמר תמיד.

   למידה חדשנית

   במסגרת התוכנית המתמשכת שלנו להנגשת הלימודים, הקמנו אולפן הקלטות מקצועי, המאפשר לנו להוביל את תחום הלימודים המתוקשבים ברפואה משלימה, לייצר חוויה לימודית מקצועית וגם להוסיף מגוון רחב יותר של תכנים במתכונת מקוונת. חלק מתכני הלימוד ישודרו ב-LIVE וחלקם באופן מתוקשב, כלומר - יוקלטו ויהיו זמינים עבורכם בכל בזמן שתרצו. השיעורים המעשיים, ההתנסות האישית וכמובן המפגשים החברתיים, האירועים והפעילויות ימשיכו להתקיים בקמפוסים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לכל קורס מקוון יוצמד מרצה מסגל המרצים של רידמן אשר ילווה באופן אישי ומקצועי את הקורס ויהיה זמין לשאלות.

   להיות סטודנט

   אנו במכללת רידמן עושים הכל כדי להעניק לסטודנטים שלנו חוויית לימודים עשירה, מלאה, מעשירה ומהנה. הסטודנטים שלנו נהנים מהיצע רחב של תכניות לימוד להכשרת מטפלים המשלבות בין רפואות מסורתיות ובין רפואה מערבית מבוססת מחקר. מגוון תכניות הלימוד שאנחנו מציעים מצטיינות ברמת לימודים גבוהה ומוכרות הן על-ידי אוניברסיטאות ומכללות בחו"ל והן על-ידי האיגודים המקצועיים של מקצועות הרפואה המשלימה בישראל ובאירופה. בנוסף אנחנו מציעים גם מסלולי לימוד רב שנתיים וגם קורסי העשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית רחבה ומעמיקה עבורכם - מטפלים והקהל הרחב.

   אנחנו שמים דגש רב על הצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד ואחת, דלתנו פתוחה תמיד, לשמוע ולעשות. חשיבות גדולה אנו מוצאים במתן סביבה רגועה, נעימה, אסתטית ומפרה ללימודים, בכיתות הלימוד וביתר שטחי המכללה. הכול למען מיצוי מלא ונעים של הלימודים. בתקופת הלימודים במכללה יהיו לרשותכם מערכות למידה מתקדמות לניהול הלימודים, מלגות, הטבות וסיוע בשכ”ל, התמחות מעשית, ליווי תעסוקתי באמצעות רידמן קריירה, כנסים מקצועיים ואירועים שונים, סיפרייה עשירה ועוד.

   זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי