בית הספר לרפואה טבעית

לימודי תעודה רב שנתיים שיאפשרו לך ליצור קריירה מספקת ומשמעותית

בית הספר לרפואה טבעית
הרפואה הטבעית ההוליסטית מבוססת במהותה על עקרונות הטבע ועל חוקיו ומטרתה ליצור איזון בין צורכי האדם השונים ובין הסביבה שבה הוא חי. בית הספר לרפואה טבעית אינטגרטיבית של מכללת רידמן הינו מהראשונים בתחומו בישראל. תכניות הלימוד של ביה"ס מושתתות על גישה הוליסטית המערבת ידע מדעי מודרני עם שיטות טיפול מסורתיות, תוך שימת דגש על היבטים של חיבור בין גוף ונפש. בבית הספר מלמדים מיטב המרצים על פי תכניות לימוד עדכניות המוכרות באירופה ובארה"ב. בראש ביה"ס עומד לאורך השנים צוות הנהלה יציב המונה את בכירי תחום הרפואה הטבעית בישראל. דגש מושם על התנסות קלינית מעשית רבת שעות ומעמיקה המכשירה את הסטודנטים ליכולת טיפול עצמאית. ההתנסות המעשית מתקיימת הן בקליניקות המתמחים של המכללה והן במוסדות ציבוריים וקהילתיים, לרבות סטאז' ייחודי ביחידה לרפואה משולבת (שיר"מ) במרכז הרפואי אסף הרופא המיועד לסטודנטים שנה ד' ממגמת הנטורופתיה. תכניות הלימודים של ביה"ס לרפואה טבעית אינטגרטיבית נותנות מענה מגוון לצרכי שוק העבודה ובוגרי ביה"ס מבוקשים לעבודה בכל קופות החולים, מקומות עבודה מקדמי בריאות, רשת ערים בריאות, קליניקות פרטיות, רשתות הפארמים ועוד.
לאה לשם .Dip.ION, N.D. ,M.A
הקשבה בחמלה, לב פתוח, דיבור באהבה ובתשומת לב - הם מהות הטיפול!"
לאה לשם .Dip.ION, N.D. ,M.A
מנהלת עמיתה של בית הספר לרפואה טבעית,
מנהלת המגמה לתזונה טבעית - ייעוץ לאורח חיים בריא

מוסמכת מדעי הרוח באוניברסיטת פריז, בוגרת המכון הבריטי לתזונה: The Institute for Optimum Nutrition. נטורופתית, מומחית בתזונה טבעית, מאמנת אישית והרבליסטית קלינית. מנחת סדנאות מוסמכת עם ניסיון של 20 שנים בהנחיית קבוצות ומאמנת בתזונה. מרפאה ומטפלת הוליסטית בעלת ניסיון רב שנים.

חווית לימוד
היברידית
בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
תרגול מעשי
והתמחות
התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
שיתופי
פעולה
עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
המרצים הטובים
בארץ
ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
רידמן מלווה
לקריירה
ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך
זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
מידע שיכול לעניין אותך

תזונה טבעית – ייעוץ לאורח חיים בריא

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

תזונה טבעית מבוססת על אכילת מזון בריא, מגוון, מזין ומלא. בשילוב צמחי מרפא, תוספי תזונה ושמירה על אורח חיים בריא, תזונה טבעית יכולה לשפר את איכות החיים, להפיג כאבים, לסייע והכי חשוב – למנוע מחלות. לימודי תזונה טבעית ברידמן יפתחו לכם את הדלת לעולם המופלא של התזונה, ויכשירו אתכם לייעץ בתזונה, לטפל בצמחי מרפא ולהנחות קבוצות וסדנאות בנושא אורח חיים בריא.

הרבליסט קליני לדרגת Master Herbalist

לימודי תעודה | מסלול לימודים תלת-שנתי

רפואת צמחים היא הרפואה העתיקה ביותר בהיסטוריה. בכל תרבות בכל מקום בעולם צמחים היו מקור ראשוני וחשוב לטיפול ומניעת מחלות. בעזרת מיצוי נכון אפשר לרקוח תרופות טבעיות, תמציות ומשחות שעוזרות לחזק, לשקם, לאזן את הגוף ולטפל במחלות ובעיות רפואיות. לימודי הרבליזם קליני לדרגת Master Herbalist יפתחו עבורכם את הדלת לעולם המופלא של צמחי המרפא המערביים, וילמדו אתכם איך להקל על תסמיני המחלות ולמנוע אותן.

"במהלך 5 שנות לימודי הפסיכותרפיה הטראנספרסונלית השתלבתי כאססיטנטית בקורס לאימון הוליסטי. בהמשך הפכתי לסופרוייזורית מדריכת מאמנים (מקצוע עם הכנסה נאה בצידו).
החומרים של הקורס שמרו אותי כל הזמן בנתיב של האור וגם כשנכנסתי לטלטלות רגשיות במהלך לימודי הפסיכותרפיה, הכל היה בפרופרציות והצלחתי לעבור את המסלול  עם הראש מעל המים.
הקורס תרם לי בהיבט המקצועי בשל השלוב הנפלא שאני עושה היום בקליניקה בין טיפול לאימון וכך יכולה להציע ללקוח שמגיע מנעד עשיר שמשלב בין השניים היום, שנה לאחר סיום לימודי בפסיכותרפיה והרבה בזכות האימון ההוליסטי עם התכנים המתומצתים, המדויקים, החוויתיים והתכליתיים  שלא נס ליחם , יש לי קליניקה פרטית שמאוד משביעה את רצוני."

יעל גלר
בוגרת פסיכותרפיה טראנספרסונאלית, מאמנת ומדריכת מאמנים

הגעת עד לכאן ונשארו לך כמה שאלות פתוחות?

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי