בית הספר למטאיזם

בית הספר למטאיזם
מטאיזם היא פילוסופיית חיים מעשית שמשקפת את הדרך בה התודעה משפיעה ומנהלת את חיינו. במטאיזם, המציאות היא השתקפות מדויקת של התודעה שלנו, והיכולת לזהות את הדברים שמפעילים אותנו מאפשרת לגלות דפוסי חשיבה מעכבים, תבניות התנהגות ומנגנוני הגנה, כדרך לשחזר או לשנות אותם וליצור מציאות רצויה. מדיטציה, אנרגיות וחקירת התת מודע הם רק חלק מארגז הכלים הרחב של המטאיזם כדי להקל ולשחרר את התודעה שלנו מכבלי הלא מודע, ללמוד להשלים ולאהוב חלקים מודחקים ולעבור תהליכי ריפוי משמעותיים. בית הספר למטאיזם של מכללת רידמן, הוא היחיד בארץ שנותן הסמכה מקצועית מוכרת ומכשיר מטפלים במטאיזם. תכנית הלימודים חוויתית וכוללת מגוון מיומנויות ואת כל עולם התוכן המקצועי הדרוש.
פריידי מרגלית - מייסדת התפישה
"עד שלא תהפוך את תת המודע שלך למודע הוא ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל"
פריידי מרגלית - מייסדת התפישה
גדלה בבית חרדי בירושלים, במשפחה מחבקת בחסידות גור. עד היום, על אף שאינה חלק מהעולם החרדי, היא מכונה "הרבנית החילונית" על שום המידעים השורשיים השזורים בתכניה. פריידי עסקה ביזמות נדל"ן בארץ ובחו"ל, ולפני כעשור, בעקבות מותו של אחיה הצעיר, היא יצאה לחקור את עולם התודעה. מהר מאד גילתה תשובות, ברורות וסדורות, אשר לימים גובשו לתפישת המטאיזם.
חווית לימוד
היברידית
בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
תרגול מעשי
והתמחות
התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
שיתופי
פעולה
עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
המרצים הטובים
בארץ
ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
רידמן מלווה
לקריירה
ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך
זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
מידע שיכול לעניין אותך

מטאיזם™

לימודי תעודה | תכנית לימודים דו-שנתית

המילה 'מטאיזם™' נגזרת מהמילה 'מטא' שפירושה ביוונית: 'מעבר'. מטאיזם™ היא פילוסופיית חיים מעשית, המשקפת את הדרך שבה הלא מודע מנהל את חיינו. זו הדרך שלנו להתבונן במה שמפעיל אותנו מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את אותם דפוסים לא מודעים, המעצבים ומכתיבים את חיינו ובכך יוצרים את אשליית המציאות. אם נאתר את הדפוסים האלה נוכל לשחרר את התודעה שלנו מכבלי הלא מודע, ללמוד להשלים ולאהוב חלקים "מודחקים" ובהתאמה לעבור תהליכי ריפוי ולשדרג את חיינו בהתאם לחלומותינו.

תפישת המטאיזם™ נוסדה בשנת 2010 על ידי פריידי מרגלית ומבוססת על חסידות-קבלה ויהדות, פילוסופיה עתיקה הנתמכת בתיאוריות פיזיקליות בנות זמננו, ידע המאפשר לכל אדם לחקור עצמאית את תודעתו, להכיר את נבכי מוחו ולהצליח לחדור לגרעין אישיותו. בדומה להרבה תהליכי גוף-נפש, גם לפי תפישת המטאיזם™ הרי שהכול אחד: הגוף החומרי, הנפש הרגשית, הרוח והתודעה. בשונה מהרבה תהליכי גוף-נפש, לתפישה זו יש ארגז כלים פורץ דרך המאפשר לרתום את כל הביולוגיה והפיזיולוגיה לטובת תובנות מחדש של הרוח ויציקתה בחומר, בגוף ובמציאות המשתקפת אל מול עינינו. ככל שמכירים בכוחה של התודעה ובכוח הריפוי הגלום בה, ובהתאמה מתקדמים בעבודת ההתפתחות האישית והטיפולית, ניתן להגיע לעוצמות דיוק ועבודה עם גלי המוח השונים, למטרות ריפוי נפשי ופיזי.

"במהלך 5 שנות לימודי הפסיכותרפיה הטראנספרסונלית השתלבתי כאססיטנטית בקורס לאימון הוליסטי. בהמשך הפכתי לסופרוייזורית מדריכת מאמנים (מקצוע עם הכנסה נאה בצידו).
החומרים של הקורס שמרו אותי כל הזמן בנתיב של האור וגם כשנכנסתי לטלטלות רגשיות במהלך לימודי הפסיכותרפיה, הכל היה בפרופרציות והצלחתי לעבור את המסלול  עם הראש מעל המים.
הקורס תרם לי בהיבט המקצועי בשל השלוב הנפלא שאני עושה היום בקליניקה בין טיפול לאימון וכך יכולה להציע ללקוח שמגיע מנעד עשיר שמשלב בין השניים היום, שנה לאחר סיום לימודי בפסיכותרפיה והרבה בזכות האימון ההוליסטי עם התכנים המתומצתים, המדויקים, החוויתיים והתכליתיים  שלא נס ליחם , יש לי קליניקה פרטית שמאוד משביעה את רצוני."

יעל גלר
בוגרת פסיכותרפיה טראנספרסונאלית, מאמנת ומדריכת מאמנים

הגעת עד לכאן ונשארו לך כמה שאלות פתוחות?

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי