בית הספר לאימון הוליסטי ו-NLP

לימודי תעודה רב שנתיים שיאפשרו לך ליצור קריירה מספקת ומשמעותית

בית הספר לאימון הוליסטי ו-NLP
בית הספר לאימון הוליסטי ו- NLP של מכללת רידמן הוא מהראשונים והחדשניים בתחומו בארץ. בבית הספר נלמדים עקרונות האימון השונים תוך התמקדות והסתכלות שלמה והוליסטית על כל רבדיו של האדם - גוף, תודעה ונפש. היכולת להשפיע לשינוי בחיי האחר היא זכות גדולה. היא זו שדוחפת אותנו לגעת בליבם ובנפשם של סטודנטים, ליצור בחייהם פריצת דרך משמעותית אל עבר חיים טובים, מלאים ורגועים יותר, ולהפוך אותם לאנשי מקצוע מיומנים שעתידים להעביר הלאה את אותם תהליכים בחייהם של אחרים. במכללת רידמן אנו רואים קשר הדוק בין תחום האימון לתחומי הריפוי ההוליסטי. לאור זאת, בית הספר לאימון הוליסטי (קואצ'ינג הוליסטי), שתכנית הדגל היוקרתית שלו היא ההכשרה למקצוע "מאמן/ת הוליסטי", משלב עומק ליצירת הוויית אימון רב-תחומית ודמות מאמן/ת השולט/ת במגוון רחב של כלים. הגישה האימונית-הוליסטית רואה את האדם כמכלול של מחשבות, רגשות ותחושות גופניות ולא רק כיישות קוגנטיבית-משימתית, ומכאן כוחה. מטרת האימון היא ליצור שינויים מהירים, להתמודד עם מחסומים, להשתחרר ממצבי תקיעות ולהשאיר מאחור פחדים ורגשות שליליים. כל אלה באים לידי ביטוי בהכשרה ייחודית זו. הלימודים בבית בספר לאימון הוליסטי ו-NLP של מכללת רידמן שמים דגש על התפתחותם האישית של התלמידים ויכולתם ליצור פריצת דרך משמעותית אל עבר חיים טובים, מלאים ורגועים יותר, אשר בתורם, יהפכו אותם לאנשי מקצוע מיומנים שעתידים להעביר הלאה את אותם תהליכים בחייהם של אחרים. תכנית הלימוד עונה לדרישות המקצועיות הגבוהות ביותר ומוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל.
קרן גילת MBA, MCIL
מאמן הוליסטי הוא איש מקצוע אינטגרטיבי אשר לומד לעבוד במקביל עם התודעה, הגוף והנפש ודובר מספר שפות של רציונל, רגש ורוח."
קרן גילת MBA, MCIL
מנהלת בית הספר לאימון הוליסטי ו-NLP

מאמנת בכירה (MCIL) ומדריכה מוסמכת מטעם לשכת המאמנים, מפתחת תיאוריות ומרצה מבוקשת בתחומי ההתפתחות האישית, הזוגיות והתקשורת. בעלת קליניקה מצליחה ומביאה עמה ניסיון של כ- 30,000 שעות אימון. ליוותה תוכניות ריאליטי העוסקות ביצירת זוגיות ופרסמה טורי דעה באתרים מובילים. הגישה פינות קבועה בערוץ 2 בנושא "שלום בית" ובנושא "אושר". מנחה ומאמנת בתוכנית הריאליטי "רעבים לאהבה".

חווית לימוד
היברידית
בכיתה ואון ליין באמצעות מערכות מתקדמות וחכמות
תרגול מעשי
והתמחות
התנסות מעשית מעמיקה וטיפול בקליניקות פעילות
שיתופי
פעולה
עם קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בארץ ובעולם
המרצים הטובים
בארץ
ומטפלים מצליחים ומובילים בתחומם ילוו אותך
רידמן מלווה
לקריירה
ייעוץ אישי, משרות בלעדיות וביקוש גבוה לבוגרים שלנו
רידמן - המכללה עם תו אמון הציבור
כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתחייבים להמשיך כך
זה הזמן לטפל בקריירה שלך עם רידמן רפואה משלימה
מידע שיכול לעניין אותך

אימון הוליסטי

לימודי תעודה | מסלול לימודים דו-שנתי

בית הספר לאימון הוליסטי ו- NLP של מכללת רידמן הוא מהראשונים והחדשניים בתחומו בארץ. בבית הספר נלמדים עקרונות האימון השונים תוך התמקדות והסתכלות שלמה והוליסטית על כל רבדיו של האדם – גוף, תודעה ונפש.

היכולת להשפיע לשינוי בחיי האחר היא זכות גדולה. היא זו שדוחפת אותנו לגעת בליבם ובנפשם של סטודנטים, ליצור בחייהם פריצת דרך משמעותית אל עבר חיים טובים, מלאים ורגועים יותר, ולהפוך אותם לאנשי מקצוע מיומנים שעתידים להעביר הלאה את אותם תהליכים בחייהם של אחרים.

במכללת רידמן אנו רואים קשר הדוק בין תחום האימון לתחומי הריפוי ההוליסטי. לאור זאת, בית הספר לאימון הוליסטי (קואצ'ינג הוליסטי), שתוכנית הדגל היוקרתית שלו היא ההכשרה למקצוע "מאמן/ת הוליסטי", משלב עומק ליצירת הוויית אימון רב-תחומית ודמות מאמן/ת השולט/ת במגוון רחב של כלים.

הגישה האימונית-הוליסטית רואה את האדם כמכלול של מחשבות, רגשות ותחושות גופניות ולא רק כיישות קוגנטיבית-משימתית, ומכאן כוחה.

מטרת האימון היא ליצור שינויים מהירים, להתמודד עם מחסומים, להשתחרר ממצבי תקיעות ולהשאיר מאחור פחדים ורגשות שליליים. כל אלה באים לידי ביטוי בהכשרה ייחודית זו.

הלימודים בבית בספר לאימון הוליסטי ו-NLP של מכללת רידמן שמים דגש על התפתחותם האישית של התלמידים ויכולתם ליצור פריצת דרך משמעותית אל עבר חיים טובים, מלאים ורגועים יותר, אשר בתורם, יהפכו אותם לאנשי מקצוע מיומנים שעתידים להעביר הלאה את אותם תהליכים בחייהם של אחרים. תכנית הלימוד עונה לדרישות המקצועיות הגבוהות ביותר ומוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל.

חזון בית הספר לאימון הוליסטי:

אנו מונעים מחזון עוצמתי ובמסגרתו שמנו לעצמנו למטרה לגעת בליבם ובנפשם של תלמידנו ולהוות עבורם אבן דרך משמעותית לפריצת דרך בחייהם, לחיים טובים, מוגשמים ורגועים יותר. ובד בבד, לפתח אותם כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה עם יכולת להעביר הלאה את תהליכי השינוי המשמעותיים שעברו בעצמם.

מבחינתנו, מאמנים הם לא אנשים רגילים, וכך, הלימודים מצמיחים, מפיחים השראה ועוצמה ומשפיעים על התלמידים להתפתח לגרסה הטובה יותר של עצמם, וכך הם צומחים להיות מאמנים הוליסטים עוצמתיים ומשפיעים.

הערכים של ביה"ס לאימון הוליסטי:

חדשנות ושיפור מתמיד: תוכנית הלימודים מתחדשת ומתעדכנת תדיר ומשלבת מגוון תיאוריות וגישות.
פרקטיות: תוכנית הלימודים רחבה ומעמיקה ונלמדת באופן מובנה כאשר התיאוריה מתורגמת לכלים ולתובנות שימושיות.
השראה: השיעורים מועברים ברוח חיה ורעננה ומעוררים לשינוי וחיים טובים יותר.
כיף: השיעורים כיפיים, מתובלים בחוש הומור וקלילות. חוויה של אנושיות, אינטימיות ומשפחתיות בקבוצות הלימוד. יחס חם, אוהב ועוטף מהצוות.

התמחות באימון לזוגיות ומערכות יחסים

לימודי תעודה | 84 שעות לימוד

אהבה, זוגיות בריאה או מערכת יחסים משמעותית היא משאלת-לב עבור רבים, ועם הצורך והרצון עולים גם הרבה שאלות ואתגרים. ההתמחות באימון ליצירת זוגיות תצייד אתכם בכלים, ותאפשר לכם ללוות, להדריך ולכוון מתאמנים ומטופלים במציאת זוגיות משמעותית, לסייע בפתרון משברים ולהתמודד עם פרידות. ההתמחות מתאימה למאמנים, מטפלים ויועצים שרוצים להרחיב את כישוריהם ולהגיע לקהל לקוחות חדש בתחום הזוגיות.

NLP Practitioner

לימודי תעודה | 120 שעות לימוד

המסלול להכשרת מטפלים בגישת NLP יקנה לכם מיומנויות, עקרונות יסוד וכלים טיפוליים בגישת NLP שמהווה "מדריך הוראות הפעלה" למוח, לנפש ולגוף. הגישה שפותחה בארה"ב פועלת על תבניות החשיבה שלנו, ומאפשרת ליצור שינויים מהירים, להתמודד עם מחסומים, מצבי תקיעות, פחדים ורגשות שליליים, ליצור רגיעה וללמוד לקחת חלק אקטיבי בריפוי. מיומנויות NLP מאפשרות ליצור התערבויות מדויקות עם תוצאות מדידות. גישת ה-NLP מיושמת בהצלחה כבר שנים רבות בהפחתת לחץ, בשיפור מערכות יחסים, שיפור בתחום המקצועי והפיננסי, בהקשר ניהולי, שיווק ומכירות ובעולם הספורט.

NLP Master

לימודי תעודה | 120 שעות לימוד

סיימת לימודיPractitioner  ובשלו התנאים להעלות את עצמך לרמת המקצועיות הבאה ולהתחיל לטפל ולהשפיע. לימודיMaster   NLPיקנו לך את ההכשרה וההסמכה המקצועית ויאפשרו לך לעסוק במקצוע שישנה את חייך ואת חייהם של המונחים שלך. הקורס באישור לשכת ה-NLP הישראלית, מקנה העמקה ומומחיות בתחום ה-NLP, אינטגרציה ברמה גבוהה של מיומנויות וכלים מדרגת ה-Practitioner, תכנון של התערבות תהליכית המותאמת למונחה ספציפי והבנה לעומק של תהליכי NLP.

"במהלך 5 שנות לימודי הפסיכותרפיה הטראנספרסונלית השתלבתי כאססיטנטית בקורס לאימון הוליסטי. בהמשך הפכתי לסופרוייזורית מדריכת מאמנים (מקצוע עם הכנסה נאה בצידו).
החומרים של הקורס שמרו אותי כל הזמן בנתיב של האור וגם כשנכנסתי לטלטלות רגשיות במהלך לימודי הפסיכותרפיה, הכל היה בפרופרציות והצלחתי לעבור את המסלול  עם הראש מעל המים.
הקורס תרם לי בהיבט המקצועי בשל השלוב הנפלא שאני עושה היום בקליניקה בין טיפול לאימון וכך יכולה להציע ללקוח שמגיע מנעד עשיר שמשלב בין השניים היום, שנה לאחר סיום לימודי בפסיכותרפיה והרבה בזכות האימון ההוליסטי עם התכנים המתומצתים, המדויקים, החוויתיים והתכליתיים  שלא נס ליחם , יש לי קליניקה פרטית שמאוד משביעה את רצוני."

יעל גלר
בוגרת פסיכותרפיה טראנספרסונאלית, מאמנת ומדריכת מאמנים

הגעת עד לכאן ונשארו לך כמה שאלות פתוחות?

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי