קורס הקמת קליניקה

קריירה ושיווק עצמי בעולמות הרפואה המשלימה

למטפלים רבים פתיחת קליניקה פרטית היא הדבר הכי טבעי בעולם. לאחרים, עניין ההקמה והתפעול של הקליניקה הוא דבר מאתגר. החדשות הטובות הן שאפשר ללמוד איך לנהל קליניקה, והחדשות היותר טובות הן שהבוגרים שלנו מקבלים הטבה ייחודית* בסיום הלימודים: קורס להקמת קליניקה עצמאית, בשיתוף "לטפל בעסק" – החברה המובילה בישראל להדרכת שיווק למטפלים.

עבודה בקליניקה פרטית

מטפלים רבים חולמים לצאת לדרך עצמאית – ובצדק! להיות הבוסים של עצמכם אומר המון חופש וגמישות בשעות העבודה מצד אחד, אבל דורש משמעת וניהול נכון של הזמן מצד שני. מלבד קבלת מטופלים, יום עבודה בקליניקה עצמאית כולל גם עבודת שיווק, מכירות, ניהול, כספים, ארגון ואבזור הקליניקה, תכנון ועוד. חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל ה"מסביב" כשמתכננים את היומן השבועי, החודשי והשנתי, וכמובן כשחושבים על הקמת קליניקה פרטית.

מה צריך לדעת לפני שפותחים קליניקה?

פתיחת קליניקה היא פתיחה של עסק לכל דבר ועניין, החל מהיערכות כספית ועד לניהול המקצועי. לפני שמתחילים, צריך לדעת איך לתמחר – כמה לגבות על כל טיפול ובאיזה אופן תקבלו תשלום. על פי חוק חייבים לדווח על כל שקל שמרוויחים, גם אם מדובר בעלות סמלית של 80 ש"ח. לכן, השלב הכמעט ראשון בפתיחת קליניקה הוא פתיחת תיק במע"מ ובמס הכנסה.

איך מביאים את הלקוחות הראשונים?

לוקח זמן לבנות עסק מתגמל. צריך לזכור שמדובר בריצת מרתון לא ספרינט, לכן לשמור על סבלנות ועקביות. שיווק עצמי לא חייב להיות דיגיטלי, המלצות מפה לאוזן מחברים ובני משפחה זו גם התחלה נהדרת. אין אמצעי שיווק אחד שמתאים יותר או פחות למטפלים – לכל מטפל ומטפלת יש את הדרך והפלטפורמה השיווקית שמשקפים את הכישורים, החזקות והעדפות של כל אחד ואחת.

מה מיוחד בשיווק לקליניקה?

בסופו של דבר מטופלים יבואו ויחזרו אליכם שוב רק בזכות מי שאתם, וזו הסיבה כדאי לשמור על אותנטיות לאורך כל הדרך, גם כשאתם מפרסמים את עצמכם. שיווק קליניקה שונה מ"שיווק רגיל" מהסיבה שבניגוד למוצרים כמו תכשיטים ובגדים, או שירותים שונים כדוגמת מוסך או סטודיו לעיצוב גרפי, טיפול הוא מקצוע פרסונלי והשיווק צריך להיות אישי בהתאם.

למה מטפלים רבים חוששים מפתיחת קליניקה?

דברים שאנחנו לא מכירים, יכולים להפחיד אותנו מאוד. חלק מהמטפלים מרגישים לא בנוח עם התמחור, אחרים לא אוהבים לדבר על עצמם או לא בטוחים איך לגשת לעניין. קורס כלים להקמת קליניקה הוא הזדמנות נהדרת להפוך את הפחד לחוויה מעצימה – ללמוד איך להתיידד עם השיווק, באיזה ערוצים כדי לפעול ואיך להגיע למטופלים שמדויקים עבורכם בלי לוותר על יושרה, הוגנות ואתיקה מקצועית.

הקורס "כלים להקמת קליניקה" הוא המדריך המלא לפתיחת קליניקה עצמאית. בחלק ממסלולי הלימוד הרב שנתיים הקורס מוענק לסטודנטים ללא עלות. במסלולים מסוימים תינתן אפשרות לקבל את הקורס ב-50% הנחה ועל בסיס מקום פנוי, למימוש במהלך תקופת הלימודים. ניתן להירשם לקורס גם אם אינכם סטודנטים ברידמן בתשלום מלא (שווי הקורס 1,800 ש"ח).

הקורס כולל 6 מפגשים בהם לומדים (תוך כדי תרגול) איך מנהלים קליניקה, איך להציג את  המקצוע שלכם בפני אנשים, איך לשווק ולהרגיש נוח עם זה ועוד כלים סופר חשובים ושימושים.

המידע באדיבות ג'וי מרוז מ"לטפל בעסק".

סטודנטים ברידמן? פנו למזכירות הקמפוס כדי להירשם ולהניע את הקריירה שלכם קדימה!

איזו משרה מעניינת אותך?

מאגר המשרות שלנו פתוח לסטודנטים ולבוגרים שלנו בלבד. אם טרם נרשמת למערכת אפשר לעשות זאת כאן

הגעת עד לכאן ונשארו לך כמה שאלות פתוחות?

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי