הכירו את נילי בנימין

זה קרה לה מאד מהר: בסוף מאי סיימה נילי בנימין קורס עיסוי שוודי במכללת רידמן, וכבר בחודש יוני באותה שנה החלה לעבוד כמטפלת ב"וילה ספא" בתל-אביב- באמצעות רידמן קריירה.

נילי, הייתה פעם בעצמה רכזת הפעילות של חטיבת רידמן קריירה ולאחר מכן מזכירת ההנהלה של המכללה.

אז איך למעשה הגעת ממשרדי ההנהלה של המכללה לעסוק בתחום עצמו?
"עוד לפני שהתחלתי לעבוד במכללת רידמן, עשיתי קורס דולות-  תומכות לידה, ובמקביל עבדתי במשרה חלקית כדי להתקיים. כאשר אותו מקום עבודה נקלע למשבר נאלצתי לחפש לעצמי מקום עבודה חלופי ומצאתי מודעת דרושים שפורסמה בזמנו ע"י רידמן קריירה לתפקיד במחלקת השיווק של המכללה. שלחתי קורות חיים והתקבלתי לעבודה וכך מצאתי את עצמי כרכזת פעילות ברידמן קריירה למשך מספר חודשים. כעבור זמן הוצע לי לעבור לתפקיד מזכירת ההנהלה שהתפנה אז והיה בהיקף של משרה מלאה ונעניתי להצעה. הבעיה הייתה שכשעבדתי בתפקידים המשרדיים הללו לא נהניתי מאופי העבודה, אמנם הייתה לי משכורת קבועה וטובה אבל לא עסקתי במה שאני באמת אוהבת לעשות..." בעקבות התחושות הללו, החליטה נילי לעזוב את עבודתה ובמקביל נרשמה לקורס עיסוי שוודי ברידמן.
 

למה החלטת ללמוד דווקא עיסוי?
"חלק גדול מעבודת הדולה כרוך במגע. הרגשתי שאני משתמשת המון במגע במהלך הלידות שיצא לי ללוות- אך מבלי שבאמת ידעתי מה אני עושה. החלטתי ללמוד עיסוי שוודי כדי לדעת באמת איך לעסות באופן מקצועי... במהלך הקורס הזדמן לי ללוות לידה אחרי המון זמן שלא התנסיתי בכך. החלטתי להיענות לפנייה של בחורה שלא יכלה להרשות לעצמה לשלם לדולה ובחרתי להיות איתה שם כאקט של דאנה (מושג שפירושו בסנסקריט: נדיבות הלב). שתינו לבד היינו ביחד בחדר הלידה ובמהלך הלידה המדהימה שחוויתי ביחד איתה הרגשתי עד כמה העיסוי הוא כלי עבודה עצמתי ונהדר בעבודת הדולה. הלידה הזו גם החזירה לי את הביטחון שאני יכולה ורוצה מאד להמשיך ולעסוק במקצוע. "

עם סיום הקורס מצאה נילי עבודה כמטפלת ב"וילה ספא" בתל-אביב באמצעות רידמן קריירה וכיום היא מטפלת במשרה מלאה- הן בספא והן כמטפלת פרטית תוך שהיא מתחילה לבנות לעצמה את רשימת הלקוחות הפרטיים שלה. בימים אלו היא מקימה שני עמודים בפייסבוק- האחד יפרסם את שירותיה כמטפלת בעיסוי שוודי והשני- כדולה.


ולנו לא נותר אלא להסיר את הכובע על האומץ ועל היוזמה ולאחל לך הצלחה רבה בקריירה החדשה שלך!