הכירו את יעל טלמון

יעל החליפה קריירה תובענית כמפיקת אירועים ושוזרת פרחים בלימודי נטורופתיה ברידמן. כיום היא בשנה הרביעית ללימודים וכבר מצאה את עבודתה הראשונה בחנות הירושלמית "זמורה אורגני". נעים להכיר!

יעל טלמון,  אמא לשלושה ממושב אורה שליד ירושלים, עסקה כ-15 שנה בתחום עיצוב האירועים ושזירת הפרחים. יעל הפיקה אירועים ברמה גבוהה ביותר ועיקר העבודה שלה נעשתה "סביב השעון", ובעיקר בימי החופשות והחגים. כשנולדה בתה השלישית החליטה לעשות שינוי ולבחור בתחום עיסוק יותר אישי וטיפולי. תחום התזונה מאז ומתמיד העסיק את יעל וכשפנתה ללימודי התזונה במכללת רידמן לא שיערה שזו תהיה רק ההתחלה... " מתחום התזונה 'התגלגלתי' לנטורופתיה ומשם לרפלקסולוגיה ולארומתרפיה. יש המון תחומים שמעניינים אותי וכולם חשובים למכלול העבודה שלי כמטפלת הוליסטית. לאחרונה 'גיליתי' את תחום המגע ואני מאד נמשכת אליו ומאד מאמינה בשילוב הכלים בעבודה. אני אוהבת את המכללה ואני רואה את עצמי ממשיכה ללמוד בה עוד הרבה שנים."

"במשך תקופה מסוימת חיפשתי עבודה- הסתכלתי קצת במודעות דרושים, דיברתי קצת עם אנשים, אבל לא ממש הכרתי את המקומות שניתן לפנות אליהם והדרך הייתה די חסומה מבחינתי. המשרות שהגיעו אלי דרך  רידמן קריירה נראו לי אטרקטיביות ובאמת קיבלתי שתי הצעות לעבודה באזור מגוריי, ומתוכן בחרתי את העבודה בחנות "זמורה אורגני" בירושלים שבה אני עובדת כיום. מדובר ברשת ירושלמית המעסיקה בכל אחד מהסניפים שלה נטורופת אשר מייעץ ומכוון בתחום תוספי המזון וצמחי המרפא. העבודה הזו מעולה מבחינתי מפני שהיא מקנה לי הרבה פרקטיקה שאני זקוקה לה כדי להתמחות בתחום".

אני רוצה להודות לרידמן קריירה על שפתחו בפניי את הדלת לעולם התעסוקה ובעיקר לחגית ריינר, רכזת הפעילות של רידמן קריירה שליוותה אותי בתהליך ודאגה להתקשר ולברר איך נקלטתי במקום העבודה."

מאחלים לך יעל בהצלחה רבה בהמשך!