אימון לקריירה

תכנית ייחודית לבניית קריירה למטפלים עם בית הספר לאימון הוליסטי

רידמן קריירה ובית הספר לאימון הוליסטי של מכללת רידמן מזמינים אותך לעשות את הצעד הבא ולבנות קריירה לפני כולם, בסיוע בוגרי התכנית המעמיקה בישראל להכשרת מאמנים!

מהו אימון אישי?

האימון הינו שיטה פופולארית ומצליחה בעולם ובישראל, שמטרתה לסייע לכל אחד ואחת מאיתנו לממש את הפוטנציאל הטבעי שלו או שלה, דרך הקשבה לקול הפנימי, הגדרת מטרות נכונות ושימוש נכון בחזקות האישיות. הצלחת האימון הן בתהליך אישי והן במסגרת חברות וארגונים, נובעת מהשאיפה של כולנו לשגשוג והגשמה, ומכך שהאימון הוא דרך אפקטיבית ומהנה, שהוכחה לא מכבר כמביאה לתוצאות אפקטיביות ולשינויים בעלי משמעות בזמן קצר יחסית.

איך אימון אישי יכול לקדם לכם את הקריירה?

אם קריירה פעילה כמטפלים היא החלום שלמענו אתם עמלים, דרך צבירת ניסיון, ובניית תשתית לקוחות באמצעות משרות נחשקות בקופות חולים, בתי חולים, מרפאות חוץ וכו' – האימון האישי הוליסטי יוכל לסייע לכם להגשים חלום זה. ההנחה בתהליך המרתק של האימון היא כי כל המידע, היכולות והפוטנציאל קיים אצל כל אחד ואחת מאיתנו, המתאמנים. בשונה מיועצים, התפקיד של המאמן הוא לא לייעץ אלא לשקף את היכולות, להדגיש חוזקות ולחשוף מאווים לכל מתאמן, כדי שיוכלו לבטא את עצמם בעולמנו הגשמי. אנחנו מאמינים שבכל אחד מכם טמון כוכב נולד, ואתם?

מה ההבדל בין קורס עסקי לאימון אישי?

כמטפלים ברפואה משלימה אנו מודעים לקיומם של כלים רבים בארגז האישי של כל מתאמן, שיכולים לבנות את אותו המגדל (שאיפותנו). גם אתם, כמטפלים, מגיעים לתוצאות מיטביות עם מטופליכם כל פעם בדרך אחרת. האימון האישי באמצעות טכניקות ייחודיות יוצר בהירות פנימית ומכוון לעשייה נכונה. הבהירות שמה דגש על "מה נכון לכם" כשאתם בוחרים את המקצוע ואת דרך העבודה, היכן נמצאות התשוקות שלכם וכיצד להפוך את עבודתכם לדרך חיים מהנה ומשגשגת. כמו כן, האימון מסייע לזהות ולפרק את החסמים, הפחדים והמעצורים ונותן את התנופה בקצב הנכון שכולנו צריכים מדי פעם. תזכרו שעסק אי אפשר לאמן, קירות לא יודעים לדבר! אפשר לאמן אתכם- אתם העסק של עצמכם!

צוות המאמנים

אנו מציעים לכם לעבור את התהליך האימוני במסגרת הסטאז' של מסיימי בית הספר לאימון הוליסטי, שיבואו אליכם עם ידע, תשוקה ורצון גדול להצליח, לאחר שסיימו בהצלחה קורס מושקע ואיכותי.

כמה ומתי?

מחיר פגישת אימון האורכת 60 דקות, עולה 50 ש"ח. האימונים נערכים בכל רחבי הארץ. המיקום ייקבע מול המאמן במקום מפגש הנוח לשניכם. האימון נמשך על פני 10 מפגשים שבועיים עם אופציה להארכה במידה ויהיו רצון והסכמה לכך מצד המאמן והמתאמן.

 

לתיאום סדרת טיפולים עם צוות המאמנים שלנו >>

הגעת עד לכאן ונשארו לך כמה שאלות פתוחות?

פשוט ממלאים את הפרטים בטופס מטה ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם
אפשר גם להתקשר לטלפון: 5284* בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
מוזמנים לבקר בקמפוסים שלנו

  באמצעות האפליקציה של מכללת רידמן
  תוכלו לנהל את כל המידע הלימודי וגם לדבר איתנו ישירות

     

  כל המידע הלימודי – הבירוקרטי והחברתי אצלכם בכף היד!

  ציונים מערכת שבועית לוח מבחנים בקשה לאישורים משוב למכללה בקשת תמיכה מהירה למערכת Moodle הרשמה לאירועי מועדון רידמן הרשמה לקליניקות Carpool נסיעה באמצעות טרמפים בין סטודנטים צפייה בערוץ YouTube של המכללה ועוד

  זמינה בגרסה לנייד ולדסקטופ | פתוחה לסטודנטים ובוגרים

   עיצוב ואיפיון מאיה אלאב נחשון | פיתוח דור לוי