שירותי ליווי מונאקו | נערות ליווי

שירותי ליווי מונאקו - דרושות נערות ליווי עם תמונות אמיתיות סקסיותהתחת שלי לשון שלו הביא אותי שוב להתמלא מיצים שזרמו ממני, והוא חזר כדי שוב למלא את הכוס שלי בחוזקה בעודו אוסף זה. כאז כן בכיתי הניאו מן מזוין לשונו הוא נסוג והוא החל ללקק את הדגדגן נערות ליווי חשוף הנפוחות שלי גורם לי לגנוח נדחקים זה אל זה לסחוב לשונו.

קשה כל ללקק נשלח נפץ זעזועים של הנאה דרך כל תא בגופי עד ששכב לשונו שטוח עליו והתחיל ללקק לא הוגן שאני לוקח לשונו ממני והנפש שלי יצאה מכלל שליטה כתחושה בזה אחר זה זרמו הדגדגן שלי להתגמש שירותי ליווי דעתי עד שהוא הרגיש כמו מתח חשמלי נפלא אחד ארוך היה מתגלגל לי. לא יכולתי לעצור את זה קורה, הגוף שלי התחיל מתיחה, רועדת בעצמה שנגרמה הרציף שלו.

הראש שלי הרים ורציתי לתפוס את ראשו ולמשוך אותו אלי אבל פחדתי שהוא יעצור וידי התלבט סקס מעליו, לא מוכנים לעשות שום דבר שימנע ליקוק שפתיו.

אז בזמן שאני נדרך, כוס נלחצה כלפי מעלה, כאשר הציג את הדגדגן שלי לידיעתו הוא שוב החליק בתוך כוס לגמור וגמרתי תפסו את ראשו במהירות את התחושה של הפרווה שלו הזכירה לי
תמונות אמיתיות את זה היה חיה עושה לי לגמור ואני שוב התפוצצתי, הגב מקשית הידיים כלפי מעלה מרתק הסדינים עם פרקי לבן כמו הרגשתי שאני ימות אם הוא המשיך לזיין אותי עם הלשון שלו.

אלוהים זה היה כל כך חם הכוס שלי היה כל כך מלא והרגשתי אותו דרושות זז בתוכי, מפתלת, מלקקת והפעלת לחץ צוואר הרחם שלי ומעבר כפי שהוא ניקה הקירות שלי של הזרע שלי. אין לשונו של אדם יכולה לזוז כמו שלו עשתה, זה היה כמו נחש עבה הזדחל בתוכי והנפש שלי רתח מחום, מווסת על הידע השתוקקתי איבר המין של כלב.

לא יכולתי להתאפק, אני אף פעם לא הרגשתי סיפורי סקס כזה תענוג ואף פעם לא רציתי להיפרד ממנו. הייתי יוצא מכלל שליטה, רגליו נטועות על המיטה הרמתי את הכוס שלי סובבנו אותו לתוך לשונו ללקק בפראות. לא יכולתי להפסיק לצרוח לגמור כמו שהוא זיין אותי עם זה. הרגשתי כל כך הרבה הנאה הרגשתי אצא מדעתי אבל לא יכולתי להפסיק לנוע, מכנס בטירוף, עובד הכוס שלי על זה,

ואז הוא התחיל ללקק לי שוב והידיים שלי החזיקו לי להפיץ, מה שמאפשר נערות ישראליות לו ללקק את הדגדגן שלי ישירות כמו החוויתי בהצטיינות קשה שוב. כל הגוף שלי נדרך, הראש מורם, מתנדנד עם כל עווית שהסעירה את דעתי קפיץ הגוף שלי עם כל ללקק חדש של הלשון הצרודה שלו.

ואז הוא הלך משם ומשאיר אותי שוכב שם טלטול הגוף שלי, שפיך, ורציתי אותו שוב לזיין נערות רוסיות אותי אבל שוב שזה עתה יצא לי כמו אם בידיעה שעליי בהצטיינות יותר טוב שהיה לי אי פעם בחיים שלי יותר ממה שאני אי פעם בחיים שלי והוא היה דרך עבור חברה.
MonacoEscort
אינדקס הפורום :: מלב אל לב- עם אליסה הוספת תגובה